کد خبر: 702922 A

وضعیت مالی خوبی نداریم

مدافع ملی پوش استقلال تهران می‌گوید طی چند بازی گذشته اشتباهات داوری در روند امتیازگیری آنها تاثیر بسزایی داشته است.

به گزارش ایلنا، روزبه چشمی بعد از بازی برابر پدیده در جمع خبرنگاران گفت: بعضی‌ از بازی‌ها را خودمان از دست دادیم و بعضی دیگر را از ما گرفتند. برای برخی تیم‌های یک قانون اجرا می‌شود و برای تیم‌های دیگر یک قانون جدا. برای ما هم اخراج، آفساید و پنالتی دارد اما تیم‌های دیگر مستثنی هستند. بازی نفت مسجدسلیمان را می‌توانم مثال بزنم؛ آقای میداودی تو سر توپ زدند و من رفتم آن طرف ایشان خودش را روی زمین انداخت و پنالتی گرفته شد. بازی را بردیم اما با چه استرسی؟ بعد بازی از هواداران روی سکو تا کارشناسان داوری شنیدیم که پنالتی نیست. اللهیار صیادمنش توپ اتفاقی به دستش خورده و می‌گوییم چرا کارت می‌دهی، می‌گوید که قانون است. قانون است؟ درست ولی چرا آن توپ را آفساید اعلام کردید. من از ته زمین دیدم آفساید نیست اما کمک داور متوجه نشد.

او ادامه داد: امتیازات استقلال در بازی با سپاهان، پیکان، فولاد و سایپا را از ما گرفتند و یک سری چیزها تکراری شده برای ما. بازیکنان به زمین بیایند و یک سری اتفاقات رخ بدهد و‌ برای ما نگیرند تا تیم حریف با امتیاز از آزادی خارج شود. باشگاه ما مشکل دارد و وضعیت مالی خوبی نداریم و یک سری اتفاقات وجود دارد که نمی‌گذارند استقلال بلند شود و جان بگیرد. ۱۵ هفته است هیچ حرفی نزدیم. ما مشکلات زیاد داریم و وضعیت مالی بازیکنان افتضاح است. این پولی که ما تا الان گرفتیم در واقع پیش فصل باید پرداخت می‌شد. آقای فتحی خیلی زحمت می‌کشد اما کارهایی به ضرر استقلال می‌کنند.

چشمی در پایان گفت: نمی‌خواهم روی مسائل ریز شوم. اما یک سری اتفاقات علیه ما رخ می‌دهد. مشکل زیاد داریم اما بازیکنان تمام تلاش خود را می‌کنند و‌ یک سری دیگر علیه ما هستند. ان‌شاالله یک سری اتفاقات رخ دهد تا نیم فصل دوم بهتر شویم. برای باقی تیم‌ها هم مشکلات داوری رخ می‌دهد اما برای ما کلیشه شده و در هر بازی مشکل داریم. ما به این نتیجه رسیدیم قانون داوری برای استقلال با دیگر تیم‌ها فرق می‌کند.

روزبه چشمی استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر