کد خبر: 702908 A

به کی روش گفتم امیدوارم حسینی در تیم ملی بدرخشد

سرمربی استقلال تهران از عملکرد داوری در بازی برابر پدیده مشهد ناراضی است.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، وینفرد شفر بعد از تساوی بدون گل تیمش برابر پدیده به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

سرمربی استقلال در ابتدا گفت: مسابقه بسیار خوب و بسیار سختی بود. پدیده تیم بسیار خوبی است. فیلم بازی‌های آخر این تیم را دیدم و همیشه ۳-۴ موقعیت گلزنی داشتند اما امروز موقعیت خاصی نداشتند. ما خیلی خوب کار تیمی را انجام دادیم و در دفاع و مسائل تاکتیکی خوب بودیم. نیمه اول شاید مقداری خوب نبودیم اما نیمه دوم بهتر و کامل بازی کردیم و یک گل کاملا درست زدیم. همه دیدند گل ما آفساید نبود. در دیدار با پیکان، ذوب آهن، سپاهان و فولاد و این دیدار به دلیل تصمیمات داور ما برنده نبودیم. شاید ما شانس نداریم؛ شاید ما باید رنگ لباس را عوض کنیم و آبی رنگ محبوب داوران نیست و ما باید زرد، سبز یا سفید بپوشیم. در بازی با سپاهان دو خطای مشخص پنالتی رخ داد اما داور ندید. می‌دانید که من معمولا درمورد داوری حرف نمی‌زنم اما اکنون زمان آن است. تیم من به این نیاز دارد؛ ما ۹۰ دقیقه جنگیدیم و یک گل زدیم اما در نهایت بازی مساوی شد. من به بازیکنانم در رختکن چه بگویم؟ همه دیدند گل آفساید نبود. پای همام خون ریزی می‌کرد و اتفاقی شبیه به بازی پیکان برای سجاد آقایی رخ داد. در آلمان رنگ شانس، رنگ سبز است و شاید ما هم باید رنگ لباس را عوض کنم. می‌خواهم از تیمم تعریف کنم که ۹۰ دقیقه بسیار خوب تلاش کردند.

"مشکلات تهاجمی استقلال و اینکه شما هم مثل برانکو از اشتباهات داوری صبرتان تمام شده" شفر در پاسخ به این سوال گفت: مارکوس دو موقعیت، طارق و فرشید اسماعیلی موقعیت گلزنی داشتند. اگر مارکوس بهتر ضربه می‌زد، توپ گل می‌شد. من به آقای برانکو کاری ندارم و ما تیم خود را داریم. ما در تمرین و زمین تلاش می‌کنیم و این‌که موقعیت‌ها گل شد یا نه مهم نیست؛ مهم این است که داور گل درست ما را مردود کرد. ما 4 مسابقه پشت هم انجام دادیم و سه بازی را با برد به پایان رساندیم و می‌خواستیم امروز برنده باشیم اما نشد. ما همیشه تلاش می کنیم اما به شانس نیاز داریم.

او ادامه داد:‌ یک نفر اینجا لباس سبز بر تن دارد و ما باید لباس او را بر تن کنیم. در مورد بازیکنان ملی پوش باید بگویم که ما 5 ملی پوش داریم و شاید می‌توانستیم 6 ملی پوش داشته باشیم. حسینی برابر سپیدرود عملکرد خوبی داشت و اکنون این فرصت را دارد خود را نشان بدهد. امروز به کی‌روش گفتم و امیدوارم حسینی در تیم ملی بدرخشد اما ما امروز به رحمتی نیاز داشتیم. منتظری سمت راست بازی کرد زیرا حریف پرس می‌کرد و او کار با توپ خوبی دارد. روزبه و وریا غفوری عملکرد خوبی داشتند. از عملکرد کریمی بسیار خوشحالم؛ او باهوش و بسیار خوب است و امروز خوب جنگید و اگر شانس داشت می توانست گلزنی کند. او می‌تواند در جام ملت ها عملکرد خوبی داشته و فکر می‌کنم همه بازیکنان ما می تواند در جام ملت ها حاضر باشند.

استقلال تهران وینفرد شفر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر