کد خبر: 702906 A

خلعتبری مغز متفکر ماست

سرمربی پدیده مشهد می‌گوید در بازی برابر استقلال هر دو تیم بیشتر روی تاکتیک‌های دفاعی متمرکز بودند و به همین دلیل مهاجمان دو تیم فرصت کمی داشتند.

به گزارش ایلنا، یحیی گل‌محمدی پس از رویارویی شاگردانش با استقلال تهران در هفته پانزدهمی لیگ برتر اظهار داشت: از هواداران که از راه دور آمدند تشکر می‌کنم و تیم ما را تشویق کردند و شهرداری هم خیلی کمک کرد. موقعیت های زیادی برای هر دو تیم ایجاد نشد و هر دوتیم روی دفاع متمرکز بودند و فضایی به حریف برای تهاجم نمی‌دادند. گرفتن یک امتیاز از استقلال در ورزشگاه آزادی ارزشمند بود. حساسیت بازی بالا بود. استقلال در سه بازی گذشته اش پیروز شده بود و همه فکر می‌کردند این بازی جذاب شود اما حساسیت زیاد مسابقه و تمرکز دفاعی بالای دو تیم این شرایط را رقم زد.

وی در مورد ناراحتی خلعتبری بعد از تعویض اظهار داشت: محمدرضا دوست دارد تا آخر بازی حضور داشته باشد و به تیم بیشتر کمک کند. این حس او را درک می‌کنم، او شاید از خودش ناراحت بوده که دوست داشته بیشتر به تیم کمک کند. خلعتبری مغز متفکر تیم ما و دوست داشتنی است. آن طور که فکر می‌کردیم یک بازی جذاب و پرگل باشد، نبود. فکر می‌کنم بیشتر وضعیت تیم‌ها دفاعی بود و گل نخوردن مهم بود. به نظرم این مسئله باعث شد موقعیت زیادی به دست نیاید. یک امتیاز هم نتیجه خوبی است.

او ادامه داد: بچه‌ها امروز خیلی زحمت کشیدند و تمرکز خوبی داشتند. از نتیجه‌ای که گرفتیم راضی هستم اما از جذابیت بازی آن طور که فکر می‌کردیم نبود و راضی نیستم. به بازیکنانم تبریک می‌گویم. به خاطر نیم‌فصل سختی که داشتیم 31 امتیاز کسب کردیم. با همه مشکلات کار بزرگی کردیم. امکانات کم است اما از هواداران و بازیکنان تشکر می‌کنم که امروز هواداران با حضورشان دلگرمی دادند و حمایت خوبی داشتند.

وی درباره برنامه‌اش برای جذب بازیکن در نیم‌فصل دوم گفت: عملکرد بازیکنان ما در نیم‌فصل اول خیلی خوب بود البته برای نیم‌فصل دوم باید تیم را تقویت کنیم. این بستگی به بودجه باشگاه دارد که با چه کیفیتی بازیکن جذب کنیم، اگر بودجه باشد بازیکن اضافه می‌کنیم، فعلا نیازی به بازیکن خاصی نداریم. باید بررسی کنیم در چه پستی نیازمند به بازیکن هستیم.

گل محمدی در مورد اینکه پدیده نسبت به 4 سال قبل روند بسیار خوبی پیدا کرده و جزو تیم‌های مدعی است گفت:‌این نتایج حاصل زحمات تمام مجموعه است. بازیکنانی که در این تیم حضور داشتند کار بزرگی کردند. آنها انگیزه زیادی داشتند تا پیشرفت کنند و در سطح تیم ملی خودشان را نشان بدهند. اینکه در نیم‌فصل دوم چه شرایطی داشته باشیم و چه چیزی در انتظار ماست را نمی‌دانم. به هر حال قرار است این تیم به بخش خصوصی واگذار شود، اما چه زمانی این اتفاق می‌افتد، هنوز مشخص نیست.

گل محمدی در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنید بتوانید در نیم‌فصل دوم هم این امتیازات را کسب کنید، یادآور شد: در ادامه کار عملکرد مدیران از عملکرد ما مهمتر است. اگر حمایتی که مدنظر ما است وجود داشته باشد در نیم فصل دوم هم حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت به شرطی که حمایت ها باشد. ما باید برای گرفتن امتیازات در نیم‌فصل دوم تمرکز کنیم. 50 روزی که باقی مانده فرصت خوبی است تا بتوانیم استفاده کنیم و نقاط ضعف را برطرف کنیم. باید از این فرصت استفاده شود.

سرمربی پدیده در پاسخ به سوالی دیگر مبنی براینکه فکر می‌کنید تیم شما قهرمان لیگ شود، اظهار داشت: باید برای قهرمانی یکسری ابزار داشت که بقیه تیم‌ها نداشته باشند. ما مشکلات زیادی داریم و قهرمانی هم کار راحتی نیست. خیلی سخت است اما برای به دست آوردن هر 3 امتیاز تلاش می‌کنیم. باید واقع‌بین بود ما از این امکانات خاص محروم هستیم اما این سرمایه گذاری باعث ایجاد شخصیت در جمع بازیکنان می شود تا آنها به قهرمانی فکر کنند. ما هنوز به این مرحله نرسیده‌ایم.سرمایه‌گذاری و امکانات لازم است اما ما نداشتیم. چیزی که مشخص است اینکه بازیکنان آرزوهای بزرگ دارند و برای آن تلاش می‌کنند

یحیی گل محمدی وینفرد شفر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر