کد خبر: 702790 A

در شرایطی که پارس جنوبی شرایط مالی مناسبی طی هفته‌های اخیر پشت سر نمی‌گذاشت، مسوولان این تیم پیش از دیدار با پرسپولیس بخش عمده‌ای از مطالبات بازیکنان و کادرفنی را پرداخت کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، پارس جنوبی علیرغم روزهای خوب مالی در لیگ دسته اول، با صعود به لیگ برتر طی دو فصل اخیر شرایط مالی مناسبی را پشت سر نگذاشته و در این فصل نیز بازیکنان این تیم بارها به دلیل عدم توجه مسوولان به مفاد قرارداد مالی، تهدید به اعتصاب کرده‌اند که با ممانعت کادرفنی و مهدی تارتار همراه شده است.

مسوولان جمی اما پیش از دیدار پایانی نیم فصل برابر پارس جنوبی موفق شدند بخشی از مطالبات بازیکنان را پرداخت کنند تا آنها با روحیه مناسبی برای این بازی بزرگ در استادیوم آزادی آماده شوند. اما در شرایطی که به بازیکنان تیم اعلام شده بود با تامین منابع مالی لازم 35 درصد از قرارداد تا پیش از نیم فصل به آنها پرداخت خواهد شد، انتشار خبری مبنی بر پرداخت 50 درصدی به کادرفنی و مهدی تارتار باعث ناراحتی آنها شده است.

مهدی تارتار که طی دو فصل اخیر موفق به کسب نتایج خوبی در این تیم شده، پیش از دیدار با ذوب آهن نیز خبر از مذاکره با فولاد خوزستان را تایید کرده بود و اکنون مدیران این باشگاه با توجه به نیمکت لرزان دیگر تیم‌ها به دنبال حفظ او هستند و بر این اساس گفته می‌شود در شرایطی که بازیکنان 35 درصد قرارداد خود را دریافت کرده‌اند، او پیش از دیدار با پرسپولیس موفق به دریافت 50 درصد قراردادش شده است. 

موضوعی که ناراحتی بازیکنان را نیز در پی داشته است و آنها معتقدند در این شرایط حساس که آنها هفته‌ها با توجه به درخواست مهدی تارتار از تصمیم برای اعتصاب و ترک تمرین و قبول پیشنهاد دیگر تیم‌ها صرفنظر کرده‌اند، تفاوت دریافتی نباید صورت می‌گرفت و زمزمه گلایه آنها و تهدید برای ترک تیم در نیم فصل شکل گرفته است.

پرسپولیس مهدی تارتار پارس جنوبی جم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر