کد خبر: 702685 A

سرمربی سابق رئال مادرید می‌گوید سانتیاگو سولاری برای فصل آینده نمی‌تواند در مادرید حضور داشته باشد و او همچنین پیش بینی می‌کند گرت بیل هم این تیم را ترک کند.

به گزارش ایلنا، جان توشاک که اوایل فصل لیگ هجدهم هدایت تراکتورسازی تبریز را برعهده داشت و پس از کسب نتایج نامطلوب این تیم را ترک کرده، در فصل 89 - 1990 به همراه رئال مادرید در لالیگا به قهرمانی دست پیدا کرد و فصل بعدی از هدایت این تیم کنار رفت. او در سال 1999 به رئال بازگشت و 9 ماه هدایت کهکشانی‌ها را تجربه کرد.

بازیکن اسبق اهل ولز لیورپول در مصاحبه جدیدش به ESPN می‌گوید سانتیاگو سولاری در حالی می‌تواند فصل دوم را به همراه رئال مادرید تجربه کند که این فصل لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند.

توشاک در بخشی از این مصاحبه گفت: سولاری در حالی به این سطح از مربیگری رسیده که در تیم دوم رئال فعالیت داشته است. در حال حاضر شک و تردید وجود دارد. آنها شش بازی شکست ناپذیر بودند و سپس با نتیجه 3 بر صفر برابر ایبار شکست خوردند و در حال حاضر درباره افراد جدیدی که آمده‌اند صحبت می‌کنند. 

او ادامه داد: بیش از هر جای دیگر، فشار، پوشش، مطبوعات، رادیو، همه چیز واقعا در مادرید شدید است. سولاری باید آنها را هرچه سریعتر در لالیگا بالا ببرد و او اگر همین کار را بتواند در لیگ قهرمانان اروپا انجام بدهد احتمال وحود دارد که او بماند. اما فکر نمی‌کنم که او بتواند در فصل بعدی سرمربی رئال مادرید باشد.

همچنین توشاک درباره بیل که در سن 16 سالگی هدایت او در تیم ملی ولز را برعهده داشت گفت: این بسیار دشوار است در سطح بالای فوتبال برای مدت طولانی دور باشی و این زمان می‌برد که دوباره برگردید و او سپس با مصدومیت دیگری رو به رو می‌شود. درباره آینده او نگرانی وجود دارد. فکر می‌کنم در پایان این فصل او تغییراتی خواهد داشت.

رئال مادرید جان توشاک سانتیاگو سولاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر