کد خبر: 702647 A

هفته دوازدهم لیگ برتر والیبال مردان

شهرداری ورامین با وجود استراحت در این هفته صدرنشینی خود در دور رفت را قطعی کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته دوازدهم لیگ برتر والیبال روز چهارشنبه با برگزاری 6 مسابقه انجام شد.

کاله مازندران یک – خاتم اردکان 3

خاتم اردکان بعد از بازگشت از مسابقات قهرمانی جهان برای دومین دیدار متوالی به پیروزی رسید. اردکانی ها در سالن پیامبر اعظم شهر آمل موفق شدند با پیروزی در ست های اول، سوم و چهارم با برد از زمین خارج شوند تا به روند خوب خود در هفته های اخیر و در حضور 1500 هوادار حریف ادامه دهند.

فولاد سیرجان ایرانیان 3 – عقاب نهاجا 2

دو تیم فولاد سیرجان ایرانیان و عقاب نهاجا در سالن چند منظوره مجموعه ورزشی گل گهر سیرجان به مصاف هم رفتند، دیداری که در حضور ۱۵۰۰ هوادار سیرجانی نزدیک به ۱۱۸ دقیقه به طول انجامید و در مجموع با حساب ۳ بر ۲ به سود نماینده سیرجان خاتمه یافت، بازی سخت و نفس گیری که حتی می توانست با برتری تیم عقاب نهاجا همراه شود چرا که این تیم در طول بازی بارها توانست تیم میزبان را تحت فشار قرار دهد و در مجموع دو ست را نیز از آن خود کند.

پیکان تهران یک – شهرداری تبریز 3

شهرداری تبریز برنده بزرگ هفته در خانه والیبال تهران بود؛ تبریزی ها در این دیدار نمایش بسیار خوبی داشت و توانست تیم مدعی پیکان را شکست دهد. تبریزی ها در ست اول ضعیف عمل کردند و با شکست از زمین خارج شدند اما در سه ست بعدی برنده مسابقه بودند تا یک برد شیرین در تهران و خارج از خانه کسب کنند.

شهروند اراک 3 – سایپا یک

شهروند اراک در دیدار با تیم سایپا توانست با حمایت بیش از 1500 هوادار خود با برتری از زمین خارج شود. اراکی ها که در خانه همواره حریف سر سختی برای رقیبان خود هستند، در ست اول شکست خوردند اما سه ست بعدی با پیروزی این تیم همراه شد تا به این ترتیب سایپا در خارج از خانه بازنده شود.

دورنا ارومیه 2 – شهرداری ارومیه 3

ناصر شهنازی موفق شد با شهرداری ارومیه دومین برد نیم فصل را در دیداری که به پیروزی آن به سختی به دست آمد، جشن بگیرید. دورنا شروع بسیار خوبی داشت و در دو ست اول به پیروزی رسید اما در ادامه مسابقه ورق به نفع شهرداری برگشت و شهرداری ارومیه در حضور 1500 تماشاگر با پیروزی در سه ست بعدی به برتری رسید تا برنده این مسابقه باشد.

شهرداری گنبد 3 – پیام مشهد یک

گنبدی ها در دیدار خانگی برابر پیام مشهد موفق شدند برد مهمی را در خانه کسب کنند. این دیدار جذاب در ست اول با برتری شهرداری گنبد آغاز شد اما پیام در ست دوم بازی را به تساوی کشاند. گنبدی ها که حمایت بیش از 3500 تماشاگر را در سالن داشتند در ست های بعدی نیز به برتری رسیدند تا به این ترتیب در خانه تیم سوم جدولی پیام را شکست داده باشند.

شهرداری ورامین که در این هفته استراحت داشت با این نتایج قطعا تا پایان نیم فصل اول در اول قرار خواهد گرفت.

لیگ برتر والیبال مردان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر