کد خبر: 702468 A

حساسیت کنفدراسیون فوتبال آسیا در هر چه بهتر شدن وضعیت ورزشگاه‌ها باعث شده تا مدیران فوتبال ایران بیش از پیش به این مقوله بپردازند و در ثدد رفع نواقص بر بیایند.

به گزارش ایلنا، کنفدراسیون فوتبال آسیا بیشتر از هر زمانی نسبت به شرایط ورزشگاههای تیم‌ها برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا حساسیت به خرج می‌دهد و در صدد برطرف شدن نواقص حتی در جزیی‌ترین بخش‌های ورزشگاه‌ها است.

در فینال لیگ قهرمانان آسیا بود که AFC تیم پرسپولیس و فدراسیون فوتبال ایران را ملزم کرد تا حدود 200 مورد از نواقص ورزشگاه آزادی را بر طرف کنند و تهدید کرده کرده بود اگر این اتفاق نیفتد باید بازی برگشت پرسپولیس و کاشیما در کشور ثالث برگزار شود اما با یک عزم جهادی و کار فشرده طی 2 هفته این نواقص به طرز قابل توجهی برطرف شد و حال شاهد این هستیم که ورزشگاه آزادی از جانب AFC تایید شده و هیچ مشکلی برای برگزاری مسابقات بین‌المللی ندارد.

در همین راستا و برای بررسی ورزشگا‌های معرفی شده توسط دو باشگاه سایپا و فولاد خوزستان برای میزبانی مسابقات خانگی این دو تیم در لیگ قهرمانان آسیا و با توجه به حضور تیم های ذوب آهن اصفهان و سایپا تهران در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا 2019، کنفدراسیون فوتبال با اعزام نماینده خود آخرین وضعیت ورزشگاههای فولاد شهر و پاس قوامین تهران را مورد بررسی قرار خواهد داد.

براین اساس طلال محمد السویلمیعین روز جمعه 23 آذرماه وارد تهران می شود و بعدازظهرهمان روز به اصفهان می رود. 

شنبه 24 آذرماه جلسه ای با مسئولین ذوب آهن برگزار می کند و بعد از آن ورزشگاه فولادشهر اصفهان، زمین های تمرین و هتل های این شهر بازدید خواهد کرد. سپس به منظور بررسی از ورزشگاه پاس قوامین، زمین های تمرین و هتل ها  روز یکشنبه 25 آذرماه به تهران بازمی گردد و  جلساتی را با مسئولین باشگاه سایپا و مسئولین فدراسیون برگزار می کند. 

لازم به توضیح است، با توجه به ضرروت رفع برخی نواقص در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان که سال گذشته نیز کنفدراسیون فوتبال آسیا کتبا آن را به اطلاع باشگاه ذوب آهن اعلام کرده بود، ناظر ای اف سی در بازدیدش از این ورزشگاه روند پیشرفت را مورد ارزیابی قرار خواهد تا  برای برگزاری بازی مشکلی وجود نداشته باشد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا فدراسیون فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر