کد خبر: 702351 A

رضا کرمانشاهی بازهم در ورزشگاه آزادی قاضی دیدار پارس جنوبی جم خواهد بود.

به گزارش ایلنا، اسامی داوران هفته بازی های باقی مانده رقابت های لیگ برتر در نیم فصل اول مشخص شد و رضا کرمانشاهی به عنوان قاضی دیدار حساس دو تیم پرسپولیس و پارس جنوبی جم انتخاب شد.

این داور 40 ساله در حالی قضاوت این مسابقه را بر عهده دارد که فصل گذشته یکی از جنجالی ترین بازی های لیگ برتر را قضاوت کرد. استقلال تهران و پارس جنوبی جم در هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر در هفدهمین فصل، به مصاف هم رفتند که در نهایت آبی پوشان تهرانی با 4 گل به برتری رسیدند.

کرمانشاهی در دقیقه 20 روح الله سیف اللهی را از زمین مسابقه اخراج کرد تا اعتراض شدید این بازیکن و مهدی تارتار را در پی داشته باشد. پارسی ها معتقد بودند داور تصمیم اشتباهی گرفت. جالب این است که چند دقیقه قبل سیف اللهی درون محوطه جریمه استقلال هم سرنگون شد اما داور خطا نگرفت. سیف اللهی بعد از بازی گفت هیچ وقت کرمانشاهی را نمی بخشم.

تارتار در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی به شدت به تصمیم کرمانشاهی اعتراضی کرد و یکی از دلایل باخت تیمش را همین مساله عنوان کرد. حال باید دید در جدال با پرسپولیس، دوباره در ورزشگاه آزادی چه قضاوتی از این داور 40 ساله شاهد خواهیم بود.

 

21

پارس جنوبی جم روح الله سیف اللهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر