کد خبر: 702304 A

فکر می کنم حمایت‌های لازم شاهین صورت نمی‌گیرد

وی ادامه داد: اما در چند وقت اخیر اتفاقاتی رخ داده که فکر می کنم حمایت‌های لازم از این تیم صورت نمی‌گیرد به همین دلیل بارها با مدیران باشگاه در این خصوص جلساتی را برگزارکردیم

محمود فکری سرمربی شاهین شهرداری بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در خصوص استعفایش از این تیم اظهار داشت: در قراردادی که ابتدای فصل بستیم هدفم این بود که بتوانیم به لیگ برتر صعود کنیم. خدا را شکر در نیم فصل اول هم نتایج خوبی گرفتیم و توانستیم در رتبه‌های بالای جدول قرار بگیریم.

وی ادامه داد: اما در چند وقت اخیر اتفاقاتی رخ داده که فکر می کنم حمایت‌های لازم از این تیم صورت نمی‌گیرد به همین دلیل بارها با مدیران باشگاه در این خصوص جلساتی را برگزارکردیم اما نمی‌دانم چرا هیچ کس این اتفاقات اخیر را جدی نمی‌گیرد.

فکری افزود: به همین دلیل وقتی دیدم تیم شرایط خوبی دارد بعد از بازی آخر در نیم فصل استعفا دادم تا این تیم بتواند دستش برای انتخاب مربی جدید باز باشد. شاید هم بعد از چند وقت دوباره از این تیم حمایت صورت بگیرد و به شاهین برگردم.

سرمربی اسبق شاهین شهرداری بوشهر تصریح کرد: باید از مردم خوب بوشهر تشکر کنم آنها همیشه با ما لطف داشتند و حمایت‌های لازم را انجام دادند. تیم اکنون در کورس قهرمانی است و زمانی تیم را به مربی جدید تحویل می‌دهم که اگر امتیازی هم نگیرد باز در جدول بازی‌ها در جایگاه خوبی قرار دارد.

محمود فکری شاهین شهرداری بوشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر