کد خبر: 701947 A

هفته آخر دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا

شبی سرتاسر هیجان‌ در لیگ قهرمانان اروپا را شاهد خواهیم بود و باید ببینیم چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

به گزارش ایلنا، شب نخست از هفته پایانی دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا امشب آغاز خواهد خواهد شد و تیم‌های صعود کننده از گروه‌های A تا D مشخص خواهند شد.

گروه A: جنگ صدرنشینی

شاید یکی از کم اهمیت ترین گروه‌های این مسابقات همین گروه باشد. دو تیم صعود کننده به دور بعدی مشخص شده‌اند اما صدرنشین این گروه هنوز مشخص نشده و با اتمام مسابقات امشب از چهره تیم صدرنشین رونمایی خواهد شد. موناکو که روزهای سختی را سپری می‌کند میزبان دورتموند خواهد بود. دورتموند باید این بازی را ببرد و چشم به دیگر جدال این گروه و عملکرد اتلتیکو مادرید بدوزد. تیم اسپانیایی هم در خانه بروژ بلژیک به میدان خواهد رفت و کار چندان سختی را برای غلبه بر این حریف نخواهد داشت.

A

گروه B: نراتزوری چشم انتظار عملکرد مسی و یاران

شاید یکی از حساس‌ترین گروه‌های این مسابقات گروه B  رقابت‌هاست جایی که صدرنشین آن مشخص شده اما هنوز تیم دوم صعود کننده معلوم نیست. در نیوکمپ تاتنهام میهمان تیم بارسلونا خواهد بود و اگر می‌خواهد از صعود خود مطمئن  شود باید بر غول فوتبال اسپانیا غلبه کند. اینتر در امتیاز مساوی با تاتنهام در رده سوم قرار دارد و اگر تاتنهام در مقابل بارسلونا شکست بخورد نیز می‌تواند با یک مساوی در جورپه مه‌آتزا جشن صعود را مقابل دیدگان هواداران خودی جشن خواهد گرفت.

B

گروه C:  اوج هیجان در آنفیلد

جذاب‌ترین و حساس‌ترین بازی هفته آخر دور گروهی در آنفیلد و در گروه C برگزار خواهد شد جایی که شاگردان یورگن کلوپ باید با اختلاف دو گل ناپولی را با سرمربی نامدار ایتالیایی خود کارلو آنجلوتی شکست دهند تا بتوانند به مرحله‌ی حذفی صعود کنند. در دیگر دیدار این گروه نیز پاری سن ژرمن در بلگراد میهمان ستاره سرخ این شهر است و با یک مساوی هم صعود خود به مرحله بعد را قطعی می‌کند.

C

گروه D: کم اهمیت

پورتو صدرنشینی خود را در این گروه قطعی کرده و به عنوان تیم اول به مرحله بعد صعود کرده است همچنین شالکه هم به عنوان تیم دوم از این گروه به دور حذفی راه یافته و تیم‌های گالاتاسرای و لوکوموتیو مسکو از صعود به دور حذفی بازمانده‌اند.

D

 برنامه رقابت‌های امشب به شرح ذیل است:

موناکو - دورتموند   23:30

بروژ - اتلتیکومادرید   23:30

بارسلونا - تاتنهام   23:30

اینتر - آیندهوون   23:30

ستاره سرخ بلگراد - پاری سن ژرمن   23:30

لیورپول - ناپولی   23:30

شالکه - لوکوموتیومسکو   21:25

گالاتاسرای - پورتو   21:25

بارسلونا لیگ قهرمانان اروپا لیونل مسی لیورپول ناپولی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر