کد خبر: 701904 A

آیتم تکان دهنده شب گذشته برنامه نود؛

هواداری افراطی در فوتبال می‌تواند به قیمت جان انسان تمام شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تب داغ هواداری فوتبال سالیان سال است که در سراسر دنیا وجود دارد و این موضوع خیلی از جاها به افراط و در پی آن وقوع حادثه منجر می‌شود.

شب گذشته برنامه نود آیتمی روی آنتن برد که اشاره به دو اتفاق تلخ منجر به قتل در هواداری فوتبال شده است و دو هموطن‌مان در اردبیل و ایلام جان خود را به خاطر هواداری فوتبال و کری‌های رایج در آن از دست دادند.

قتل جوان اردبیلی: درگیری دو دوست قدیمی سر دیدار پرسپولیس - کاشیما در فینال لیگ قهرمانان آسیا شکل گرفت. جایی که دو طرف در ادامه کری خوانی فوتبالی با یکدیگر درگیر می‌شوند و این درگیری دنباله دار می‌شود تا جایی که یکی از طرفین با اتومبیل خود شخص دیگری را زیر می‌گیرد و منجر به قتل او می‌شود. شخصی که مرتکب قتل شده مدعی است که این اتفاق به صورت غیر عمدی رخ داده است.

ایلامی: گروهی از استقلالی‌های ایلام به دلیل شکست پرسپولیس مقابل کاشیما جشن و پایکوبی گروهی راه می‌اندازند و این موضوع خشم یکی از هواداران پرسپولیس را بر می‌انگیزد و وی با اسلحه پُر سراغ آنها می‌رود. در این میان درگیری میان طرفین ایجاد شده و در نهایت خود آن شخص به ضرب گلوله جانش را از دست می‌دهد.

پرسپولیس برنامه نود کاشیما آنتلر ژاپن قتل هوادار فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر