کد خبر: 701850 A

خوشحالم باقری در دو بازی اخیر بهترین عملکرد را داشته

وینفرد شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال بعد از زدن 5 گل به تیم سپیدرود در کنفرانس خبری بعد از بازی از بیژن طاهری مربی تیم استقلال تشکر کرد.

به گزارش ایلنا،وینفرد شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال بعد از زدن 5 گل به تیم سپیدرود در کنفرانس خبری بعد از بازی از بیژن طاهری مربی تیم استقلال تشکر کرد. به همین بهانه با طاهری به گفتگو نشستیم تا نظرش را در خصوص برد تیم، گلزنی‌های باقری و همچنین صحبت‌های شفر در مورد وی جویا شویم.

برد خیلی خوبی را مقابل سپیدرود به دست آوردید و کاملا آماده نشان می‌دهید.

خدا را شکر توانستیم روند رو به رشد خودمان را ادامه دهیم و یک پیروزی باارزش  کسب کنیم. بچه‌ها دراین بازی عملکرد بسیار خوبی داشتند و توانستیم به آن چیزی که می‌خواستیم برسیم. مهم این است که بتوانیم این روند را در مقابل پدیده در بازی آخر نیم فصل اول تکرار کنیم.

خیلی‌ها می‌گویند پدیده سخت‌ترین بازی شماست؟

پدیده امسال نتایج خیلی خوبی گرفته و مقابل ما هم به دنبال امتیاز است. این را باید قبول کنیم در لیگ هیچ بازی ساده‌ای وجود ندارد و همه تیم‌ها برای موفقیت تلاش می‌کنند. این بازی، آخرین بازی ما در نیم فصل اول است و هواداران‌مان حضور خواهند داشت به همین دلیل باید تلاش کنیم پیروز شویم.

شفر در کنفرانس خبری بعد از بازی از شخص شما تشکر کرد.

از شفر ممنونم که اینقدر به من لطف دارد. او مانند یک پدر در تیم است و هوای همه را دارد. من به عنوان مربی وظیفه دارم بازیکنان را برای مسابقات آماده کنم به همین دلیل چند وقتی بود که با فرشید باقری به صورت اختصاصی کار می‌کردم. خدا را شکر تلاشم ثمره داد و او توانست در دو بازی اخیر بهترین عملکرد را داشته باشد. من همیشه به او می‌گفتم تو بازیکن شوتزنی هستی و باید از این قابلیتت استفاده کنی.

همین باعث شد او بعد از هر گلی که می‌زند به سمت شما بیاید.

این نظر لطف باقری بود که چنین کاری را انجام داد. این کار او باعث شد خستگی من رفع شود. بچه‌های ما به یک همدلی و هماهنگی خوبی رسیده‌اند و اگر بتوانیم همین روند را ادامه دهیم می‌توانیم مدعی قهرمانی باشیم.

جابر انصاری هم بعد از مدت‌ها گلزنی کرد.

از گلزنی او خوشحال شدم. او در این مدت خیلی تلاش می‌کرد و بالاخره توانست مزد زحماتش را بگیرد. در کل باید بگویم همه تیم در این چند بازی روند خوبی داشتند.

 

استقلال بیژن طاهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر