کد خبر: 701578 A

مصاحبه خواندنی ستاره پرتغالی با کوریره دلو اسپورت

مهاجم یوونتوس در گفت و گو با روزنامه مطرح ایتالیایی درباره مقایسه‌اش با لیونل مسی صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، کریستیانو رونالدو در تابستان گذشته با ترک رئال مادرید، سری آ و یوونتوس را برای ادامه فعالیت دنیای حرفه‌ای خود انتخاب کرد. ستاره پرتغالی دوران موفقی هم داشته است و با گذشت 15 هفته از مسابقات موفق به ثبت 10 گل شده است تا با یک گل کمتر از پیاتک، به عنوان دومین گلزن برتر فصل شناخته می‌شود.

روزنامه کوریره دلو اسپورت مصاحبه مفصلی با مهاجم 33 ساله انجام داده است و بخشی از آن که در چاپ امروز این روزنامه ایتالیایی به چاپ رسیده را می‌خوانید:

* رونالدو شرایط زندگی در ایتالیا چگونه است؟

"بسیار عالی است. مطبوعات همواره از من سخن می گویند".

* صبور باش. ما فعلا در ابتدای گفت و گو هستیم.

"آره، این، درست است".

* تورین شهر متفاوتی نسبت به مادرید است.

"قطعا کوچکتر است، به هر حال. من اینجا را دوست دارم، من مردم را دوست دارم و همچنین باشگاه رایوونتوس فوق العاده است، سازمان یافته است، با بازیکنان سخت کار می کنند. من بلافاصله تحت تاثیر قرار گرفتم".

First page

* به طور خلاصه: انتخاب تو درست بود؟

"من گزینه‌های مختلفی داشتم که هرگز نمی‌توانم بگویم اما یوونتوس یک باشگاه مستحکم است. این باشگاه تاریخ بسیار زیادی دارد: دو فینال لیگ قهرمانان، هفت قهرمانی در سری آ. فضای ورزشگاه را می‌دانستم.  چند بار در ایتالیا بازی کردم، چند بازی برابر یوونتوس و من احساس خوبی دریافت کردم. سپس بقیه را دیدم.   من نمی‌توانم 100 درصد مطمئن باشم که به بهترین جامعه در جهان بروم. نه سال در مادرید یک مقایسه بسیار سنگین است. اما من 100٪ مطمئن هستم که در زمان مناسب تصمیم درستی گرفته‌ام."

* یوونتوس با سایر نقاط جهان تفاوت دارد؟

از همه جهات. حتی در روشی که احساس کردم درمان می‌شود. جزئیات کوچک یک تفاوت بزرگ را ایجاد می‌کند. من ترجیح می دهم این شباهت را تأکید کنم. منچستر یونایتد، رئال و یووه تیم‌های برتر در کشورهای خود هستند. و در اینجا جاده‌ها تقسیم می‌شوند. مثلا در ایتالیا، ما سعی داریم بیشتر در زمین تدافعی بازی کنیم و بیشتر به آن توجه می‌کنیم. در اسپانیا خارج از اردوگاه تشکیلات بسیار آرامتر است. در ایتالیا تمرکز، تعهد و تعهد بیشتر مورد توجه است. در پایان روز سطح کیفیت مشابه است".

در قسمتی دیگر از این مصاحبه از رونالدو درباره مقایسه‌اش با لیونل مسی سوال می‌شود. ستاره پرتغالی می‌گوید: من در همه جا بازی کردم و در تیم ملی قهرمان شدم. من دوست ندارم با لئو مقایسه شوم. شاید او کسی است که به من نیاز دارد، اینجا برای لیگ قهرمانان: رویا و وسواس نیست.

کریستیانو رونالدو یوونتوس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر