کد خبر: 701566 A

الهام فرهمند در گفت‌وگو با ایلنا:

کاپیتان تیم بانوان سپاهان اصفهان می‌گوید با داوری علیرضا فغانی شاگردان امیرقلعه نویی نتوانستند به برتری دست پیدا کنند.

الهام فرهمند، کاپیتان تیم بانوان سپاهان اصفهان پس از تساوی روز گذشته شاگردان امیرقلعه نویی برابر پرسپولیس، در فضای مجازی به قضاوت علیرضا فغانی انتقاد کرد.

فرهمند درباره بازی روز گذشته به خبرنگار ایلنا گفت: به نظرم پرسپولیس روز گذشته بهتر از سپاهان بازی کرد اما این دلیل نمی‌شود که نتیجه همیشه برحسب بازی باشد، ممکن است تیمی خوب بازی نکند و نتیجه بگیرد. نتیجه شب گذشته برای سپاهان بود اما متاسفانه داوری نتیجه را برگرداند.

کاپیتان سپاهانی‌ها درباره اینکه معتقد است فغانی روی صحنه پنالتی پرسپولیس دور از انتظار عمل کرده است، گفت: به طور کلی می‌گویم اگر دو صحنه از هم جدا بودند و آقای فغانی ندیده باشند می‌گوییم که شاید اینطور باشد اما در این صحنه که روی خالد شفیعی خطا می‌شود خطا که به کنار گردن او نشکست و جان سالم به در برد باید خداراشکر کند. 

او ادامه داد: این برای من خیلی عجیب است که در استوری که منتشر کردم توهینی به طرفداران پرسپولیس نکرده‌ام و اینکه چرا آنها اینقدر ناراحت هستند برای من عجیب است. من می‌گویم که آنها بهتر بازی کردند اما دلیل نمی‌شود که نتیجه به نفع آنها باشد. خیلی وقت‌ها پیش می‌آید که تیمی روی حمله گل می‌زند و زمانی مثل آقای پورقاز از روی یک توپ به گل برسد. این اتفاق افتاد و سپاهان هم جلو افتاد اما چون کمتر موقعیت داشته نباید دلیل شود که برنده نباشد. وقتی سه امتیاز می‌شد برای سپاهان باشد چرا نباید به نتیجه اعتراض کنیم.

ملی پوش سپاهان درباره نتایجه شاگردان امیرقلعه نویی و نتایج فصل جاری آنها اظهار داشت: سپاهانی‌ها به قهرمانی امیدوار هستند و پتانسیل آن را هم دارند. با حضور آقای قلعه نویی هم مدیریت تیم بهتر شد و هم از نظر مهره‌ای خیلی قوی عمل کرده‌اند. مدیریت ایشان باعث شده تا نتایج خوبی کسب کنیم و ما امیدوار هستیم که قهرمان شوند اما در فوتبال همانطور که همه می‌دانند چیزی قابل پیش بینی نیست.

فرهمند درباره مسابقات فصل جدید فوتبال بانوان هم گفت: هفته اول مسابقات برگزار شد و توانستیم به برتری خوبی دست پیدا کنیم. راه طولانی در پیش داریم و فعلا فقط سه امتیاز کسب کرده‌ایم. بازیکنان ما هم آماده هستند و امید داریم نتایج درخور شان سپاهان کسب کنیم.

سپاهان اصفهان پرسپولیس تهران الهام فرهمند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر