کد خبر: 701559 A

حضور 11 نماینده ایران در جمع برترین‌های فوتسال جهان

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال گفت: فوتسال ایران در مسیر رشد و توسعه قرار گرفته و این موفقیت را مدیون باشگاهها و تلاشهای جامعه فوتسال هستیم.

به گزارش ایلنا،علی کفاشیان، رئیس سازمان لیگ فوتسال درباره حضور 11 کاندیدای فوتسال ایران در بین برترین های فوتسال جهان گفت: فوتسال در راس آسیا است و در جهان فعالیت چشمگیری داشته است. در واقع فوتسال ایران در مسیر رشد و توسعه قرار گرفته و این امر ماحصل سالها کار و تلاش جامعه فوتسال، باشگاهها و نفرات انتخاب شده است.

وی در ادامه بیان کرد:  این اتفاق مرهون زحمات باشگاههای ما است و همچنین  تلاش مجموعه برای داشتن استقلال فوتسال بود. هم اینکه این سازمان دارای مجمع، هیات رئیسه مستقل  و زیر نظر فدراسوین فوتبال فعالیت می کند باعث شده تا پله پله پیش رویم و بتوانیم در بخش فوتسال بهترین عملکرد را داشته باشیم.
 کفاشیان در پایان گفت: اکنون تمام کشورهای آسیایی و در نهایت در جهان تلاش می‌‌کنند تا با امکانات فوق العاده ای که دارند، بهترین عملکرد را داشته باشند اما فوتسال ایران با تمام داشته های خود و حتی کمتر ازامکاناتی که دیگر کشورها داشته اند، توانسته چنین عناوین خوبی را کسب کند و بابت این عنوان ها به جامعه فوتسال و تک تک افرادی که کاندیدا شدند، تبریک می گویم.

 

علی کفاشیان فوتسال جهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر