کد خبر: 701495 A

ادن هازارد احساس می‌کند که منچسترسیتی هنوز هم بهترین تیم در لیگ برتر است، به رغم اینکه چلسی باعث شکست اول قهرمان فصل گذشته شده است.

به گزارش ایلنا، چلسی روز شنبه در ورزشگاه استمفوردبریج با گل‌های داوید لوییز و انگولو کانته موفق شد با نتیجه دو بر صفر منچسترسیتی را مغلوب کند تا اولین شکست شاگردان پپ گواردیولا در فصل جاری رقم بخورد. این نتیجه در حالی رقم خورد که شاگردان مائوریتسیوساری در دو بازی گذشته شکست خورده بودند و با این برتری به روند مطلوب بازگشتند.

ادن هازارد، هافبک تکنیکی در این خصوص به سایت رسمی باشگاه چلسی اظهار داشت: ما احساس خوبی داریم، مخصوصا بعد از اینکه ما بازی وسط هفته برابر ولورهمپتون را از دست داده بودیم. این یک بازی سخت بود، به ویژه در نیمه اول، اما در نیمه دوم ما بازی را کنترل کردیم و دو گل زدیم. در پایان من فکر می کنم ما سزاوار برنده شدن هستیم و باید ادامه دهیم.

او ادامه داد: هنگامی که شما شکست می‌خورید، همیشه باید چیزی را نشان دهید زیرا ما چلسی هستیم. بعد از شکست برای تمامی اعضای باشگاه و طرفداران می‌خواهیم که برنده باشیم. این احساس بهتر هم خواهد بود زمانی که شما بهترین تیم کشور را شکست می‌دهید. می‌توانیم از آن لذت ببریم.

چلسی ادن هازارد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر