کد خبر: 701341 A

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: بازیکنان ما خوب بازی کردند اما متأسفانه فرصت‌های گلزنی خود را استفاده نکردند. به هر حال یک بازی دیگر مانده تا نیم‌فصل تمام شود و این چتر سنگین محرومیت جذب بازیکن برداشته شود و پرسپولیس نفس تازه بکشد و نیم‌فصل را با شرایط جدیدی شروع می‌کند.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، حمیدرضا گرشاسبی مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس پس از تساوی برابر سپاهان، در جمع اصحاب رسانه در مورد اینکه وضعیت رفتن شما قطعی شده یا نه، اظهار داشت: بهتر است از وزارت ورزش و جوانان سؤال کنید. من نمی‌دانم چه بگویم اما هنوز قطعی قطعی نیست.

گرشاسبی در خصوص شایعه تعلیق باشگاه پرسپولیس به خاطر شرایط مدیریتی که برای وی ایجاد شده است، افزود: پرسپولیس باشگاه بزرگی است، گرشاسبی خودش را آتش بزند بهتر از این است که این باشگاه تعلیق شود. پرسپولیس ۴۰ میلیون هوادار دارد و نباید این باشگاه آسیب ببیند. البته این مسئله شایعه است که این شایعات جدی نیست. همه نفرات باید خود را فدای باشگاه کنید. این داستان‌ها نیست کسی نباید برای ماندن به باشگاه آسیب و خدشه‌ای وارد کند. همه باید حوصله کنید تا وزارت ورزش و جوانان تصمیم نهایی را بگیرد.

مدیر عامل پرسپولیس در مورد اینکه پرسپولیس در اصفهان هم بازنده نشد و همچنان بدون باخت است، عنوان کرد: خوشحالم که این طور شد. بازیکنان ما خوب بازی کردند اما متأسفانه فرصت‌های گلزنی خود را استفاده نکردند. به هر حال یک بازی دیگر مانده تا نیم‌فصل تمام شود و این چتر سنگین محرومیت جذب بازیکن برداشته شود و پرسپولیس نفس تازه می‌کشد و نیم‌فصل را با شرایط جدیدی شروع می‌کند.

گرشاسبی در مورد اینکه او گفته نباید بازیکنانی که پرسپولیس را در شرایط سخت کنار گذاشتند به پرسپولیس برگردند، خاطرنشان کرد: من البته به این شدت چنین بحثی را مطرح نکردم. همه آنها بازیکنان کشورمان هستند. پرسپولیس شرایط سختی داشت و لنگ‌لنگان آمد و برخی از این بازیکنان کمک نکردند اما باید بگویم برای جذب بازیکن در حوزه فنی تصمیمات با برانکو و کادر فنی است و هر تصمیمی که او بگیرد در کمیته فنی بررسی می‌شود و خواسته‌های کادر فنی را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

پرسپولیس تهران حمیدرضا گرشاسبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر