کد خبر: 701049 A

جلسه مدیران و هماهنگی پیش از بازی که شنبه شب انجام شد، بیش از 100 دقیقه به طول انجامید که با اعتراض جدی نمایندگان باشگاه پرسپولیس نسبت به شرایط پیش آمده همراه بود.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، نشست مدیران و هماهنگی پیش از بازی پرسپولیس - سپاهان شب گذشته با حضور نمایندگان سازمان لیگ، هیات فوتبال اصفهان، نمایندگان دو باشگاه و عوامل برگزاری مسابقه برگزار شد.

این جلسه با توجه به اهمیت مباحث مطرح شده بیش از 100 دقیقه به طول انجامید در حالیکه چنین نشست‌هایی ظرف 30 تا 40 دقیقه به پایان می‌رسد. مصطفی قنبرپور، حسین خبیری و پندار خمارلو نمایندگان پرسپولیس در این جلسه بودند.

مدیر روابط عمومی پرسپولیس درباره این جلسه گفت: طبیعی است که امنیت جانی اعضای تیم فوتبال پرسپولیس، مهمترین بحث ما بود. در تمام دنیا همین است. امنیت یک مسابقه مقدم بر همه چیز است. ما از زمان ورود به اصفهان شرایط مناسبی را پشت سر نگذاشتیم و اگر از همین حالا هم هیچ اتفاق خاصی روی ندهد باز هم شرایط عادلانه‌ای حاکم نبود. خواسته ما قبل از هر چیز این بود که به هر ترتیبی که خودشان می‌دانند امنیت و آرامش کامل بازیکنان ما در ساعات باقیمانده اقامت در هتل، انتقال از هتل به ورزشگاه، داخل ورزشگاه از لحظه ورود تا خروج و انتقال از ورزشگاه تا فرودگاه تامین باشد. نمایندگان محترم نیروی انتظامی و یگان ویژه هم قول مساعد دادند که با اتخاذ تدابیر لازم و در نظر گرفتن اسکورت در اطراف اتوبوس، امنیت لازم برقرار خواهد بود.

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر