کد خبر: 701019 A

به همه دروازه‌بانان استقلال گل زدم به جز حسینی

دیدار تیم‌های پدیده مشهد و ماشین‌سازی تبریز در حالی با تساوی پرگل دو برد به پایان رسید که حواشی و جنجال هم داشت

به گزارش ایلنا، دیدار تیم‌های پدیده مشهد و ماشین‌سازی تبریز در حالی با تساوی پرگل دو برد به پایان رسید که حواشی و جنجال هم داشت. البته این حواشی بیشتر در پایان مسابقه رخ داد که محمدحسین کنعانی‌زادگان خوشحالی عجیب و غریبی از خودش انجام داد تا باعث ناراحتی محمدرضا خلعتبری شود. چند و چون ماجرا را از زبان خلعتبری بخوانید.

فکر می‌کردی بازی این همه سخت شود؟

اتفاقا بازی سخت نبود و ما خودمان سختش کردیم. آن‌قدر گل نزدیم تا از ضربات ایستگاهی دو گل بخوریم. اگر ما قدر موقعیت‌های‌مان را گل می‌کردیم بازی مساوی نمی‌شد و این همه حرص و جوش نمی‌خوردیم.

خود تو هم برای اولین بار فیکس نبودی؟

بله من بازی قبلی مقابل سپاهان از ناحیه گردن دچار آسیب‌ شدم که چند مدتی تمرین نکردم و مشکل داشتم و کادر فنی تصمیم گرفت که بازیکن دیگری جای من بازی کند. سعید صادقی جای من بازی کرد که انصافا هم خوب بود.

آخر بازی هم با کنعانی‌زادگان بحث کردی. داستان چه بود؟

این بازیکن در پایان بازی کاری کرد که خیلی عجیب بود و من هم به خاطر اینکه جو استادیوم متشنج نشود و هواداران واکنش نشان ندهند رفتم به او تذکر دادم. آخر یکی نبود به این آقا بگوید گل زدی شادی هم کردی حالا پایان بازی پیراهن درآوردنت و چرخاندنت چه بود؟! تو کجای فوتبال بودی که اینطور خوشحالی کردی؟ این کار زشت و زننده چه معنایی داشت؟ مگر استادیوم چاله میدان است که این کار را کنی؟ به جای کنار زمین ادا و اطوار درآوردن برو داخل رختکن شادی کند. 25 هزار نفر در استادیوم حضور داشتند که هر لحظه امکان داشت یک اتفاق رخ دهد. آیا آن وقت تو می‌توانستی جواب بدهی؟ این کارها مال کی هستش؟!

از یک بازیکن ملی‌پوش این کارها بعید نبود؟

کدام ملی‌پوش؟! وقتی مدافعانی مثل شجاع خلیل‌زاده و مرادمند به تیم ملی دعوت نشدند و این آقا دعوت شود، همین می‌شود. مشکل سرمربی تیم ملی است که این بازیکنان را دعوت می‌کند و نمی‌توانند خودشان را نگه دارند. البته من خوشحال می‌شوم که او به جام ملت‌ها برود و گل هم بزند ولی شادی کردن جای خودش را دارد و هرجا نمی‌شود هرکاری کرد.

واقعا گل را کنعانی‌زادگان به ثمر رساند؟

او زحمت کشید و گل زد که روی اشتباه مدافعان خود ما بود. من مشکلی با گل زدن او ندارم و مشکلم حرکت زشت بعد از بازی بود که می‌توانست در رختکن آن را انجام دهد.

به تو که بی‌احترامی نکرد؟

به من حرف خاصی نزد و من فقط به خاطر هواداران رفتم سمت او و خواستم ادا و اصول درنیاورد.

برای بازی با استقلال آماده هستی؟

بله کاملا آماده هستم و بازی که یک ماه پیش انجام می‌دادیم، باید این هفته انجام دهیم!

خیلی‌ها اعتقاد دارند عیار استقلال در این بازی مشخص می‌شود؟

استقلال آن زمان بحران داشت و اگر با ما بازی می‌کرد شاید بحرانی‌تر می‌شد‌ ولی بازی را لغو کردند و به گردن نیروی انتظامی زحمتکش انداختند که کارش را به خوبی انجام می‌دهد. لغو بازی ما خنده‌دار بود ولی مشکلی نیست و الان هم آماده این بازی هستیم.

استقلال اوج گرفته و به سپیدرود پنج تا زد و به نفت هم سه تا که الان سرحال است. فکر می‌کنی به پدیده هم پنج گل بزند؟

شرایط استقلال خوب شده و در چند بازی گل‌های زیادی به ثمر رسانده ولی ما هم پدیده هستیم و برای برد به زمین می‌رویم. ما می‌خواهیم صدر جدول را حفظ کنیم و به همین دلیل امتیازات کامل را می‌خواهیم.

پنج گل اتفاقی بود؟

هر نتیجه‌ای می‌تواند در مسابقه رخ دهد که گاهی وقت‌ها اتفاقی است و گاهی وقت ها نیز فنی رخ می‌دهد. هیچ موقع نمی‌شود در فوتبال نتیجه را پیش‌بینی کرد.

کنار زمین هم نشان دادی یک چیزهایی از مربیگری را داری؟

من در یکی دو صحنه به کنار زمین رفتم تا به بازیکنان بگویم همدیگر را ببینید. مثلا در یک صحنه مهربان می‌توانست به صادقی پاس دهد که نداد و...

کار مربیگری سخت است یا راحت؟

خیلی سخت است و هنوز هم یادم نرفته که آقای غلام پیروانی می‌گفت اگر می‌خواهی بازیکنان را نفرین کنی باید دعا کنی که مربی شوند!

دوست داری بازی سپاهان با پرسپولیس چندچند شود؟

به خاطر خودمان دوست دارم پرسپولیس ببرد چون این اتفاق رخ دهد ما صدرنشین باقی می‌مانیم. البته سپاهان هم تیم خوبی شده و به راحتی امتیاز نمی‌دهد.

تو به استقلال چند تا گل زدی؟

یادم نیست ولی می‌دانم که بالای سه‌، چهار تا زدم.

به سیدحسین حسینی چطور؟

به همه دروازه‌بانان استقلال گل زدم ولی به حسینی نزدم. البته هنوز جلو او بازی نکردم که ببینم چه اتفاقی رخ می‌دهد. امیدوارم در این بازی روز خوبم باشد و اگر حسینی بازی کرد به او هم گل بزنم.

پدیده مشهد محمدرضا خلعتبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر