کد خبر: 701015 A

درخواست هواداران برای رایگان شدن بازی ممکن نیست

هادی مباشری معاون باشگاه استقلال گفت رایگان کردن بازی با پدیده یا هر مسابقه دیگری شدنی نیست چرا که این موضوع از دست باشگاه خارج است

به گزارش ایلنا، بازی با پدیده مشهد برای استقلال اهمیت زیادی دارد و نتیجه‌ای که در آن رقم می‌خورد می‌تواند آبی‌پوشان را در کورس قهرمانی نگه دارد یا آنها را حسابی از رویای قهرمانی دور کند. این موضوع باعث شده تا هواداران استقلال که حالا از نمایش تیم‌شان در زمین مسابقه لذت می‌برند و از نتایج کسب شده رضایت دارند برای حضورر در ورزشگاه برنامه‌ریزی کنند.

بر همین اساس بسیاری از هواداران از باشگاه می‌خواهند تا مانند برخی از بازی‌های پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، بلیت رایگان شود یا آن را نیم بها کنند چرا که این موضوع به حضور گسترده‌تر هواداران کمک خواهد کرد. این موضوع را از طریق باشگاه استقلال پیگیری کردیم تا ببینیم احتمال دارد چنین اتفاقی بیفتد یا اصلا مدیران باشگاه برنامه‌ای برای رایگان اعلام کردن بازی حساس با پدیده دارند.

هادی مباشری معاون باشگاه استقلال گفت رایگان کردن بازی با پدیده یا هر مسابقه دیگری  شدنی نیست چرا که این موضوع از دست باشگاه خارج است: «تمام بلیت بازی‌های استقلال و همچنین پرسپولیس را اسپانسر پیش‌خرید کرده است و اصلا در اختیار باشگاه نیست. در بازی با سایپا که به دلیل بستن داربست بخشی از سکوها غیرقابل استفاده شده بود، ما حدود 130 میلیون تومان ضرر کردیم. درخواست هواداران برای‌مان مهم و عزیز است اما در این مورد نمی‌توانیم کاری انجام دهیم و از دست‌مان خارج است.»

استقلال پدیده مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر