کد خبر: 700950 A

مسابقات قهرمانی جهان2019 اواخر اردیبهشت ماه سال آینده به میزبانی منچستر برگزار می شود که مقدمه ای برای حضور در المپیک توکیو است. به توانایی های فریبرز عسکری اعتماد داریم و از برنامه‌های وی برای موفقیت در المپیک 2020 حمایت و پشتیبانی خواهیم کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سید محمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو کشورمان با بیان این مطلب که اسفند ماه سال جاری در جزیره کیش میزبان سه تورنمنت مهم بین المللی هستیم، گفت: جام باشگاه های آسیا، جام ریاست فدراسیون جهانی و جام فجر سه رویداد دارای گرید فدراسیون جهانی هستند و با توجه به اینکه در سال پیش از المپیک برگزار می شوند از اهمیت خاصی برخوردار بوده و در افزایش رنکینگ ملی پوشان تاثیر گذار است. 

رییس فدراسیون تکواندو افزود: خدا را شکر شرایط خوبی بر تیم ملی حاکم است؛ سرمربی تیم ملی از بهترین های حال حاضر ایران و جهان است و تا کنون نیز عملکرد قابل قبولی داشته است اما برای دستیابی به موفقیت های بزرگ بایستی کار و تلاش بیشتری صورت پذیرد.

وی تصریح کرد: مسابقات قهرمانی جهان 2019 اواخر اردیبهشت ماه سال آینده به میزبانی منچستر برگزار می شود که موفقیت در آن بسیار در سهمیه المپیک تعیین کننده می باشد و در واقع مقدمه ای برای حضور در المپیک توکیو است. به توانایی های فریبرز عسکری اعتماد داریم و از برنامه‌های وی برای موفقیت در المپیک 2020 حمایت و پشتیبانی خواهیم کرد.

پولادگر در ادامه گفت: بی تردید همه قهرمانان، پیشکسوتان و فعالین در این رشته پر افتخار هدفی جز اعتلای نام تکواندو و نهایتا ایران نداشته و امیدوارم با نیت مخلصانه و دلسوزانه نقد کنند. البته بعضی مطالب از جانب برخی اشخاص در رسانه ها مطرح شده است که بایستی بگویم این دیدگاه شخصی این افراد است. از نقد منصفانه و دوستانه همیشه استقبال می کنیم و اگر نقد با قصد صلاح و خیرخواهانه باشد ابتدا می بایست به خود شخص گفته تا ضمن اثر گذاری بیشتر از سوء تفاهم و حاشیه جلوگیری نماید.

رییس فدراسیون تکواندو کشورمان در پایان افزود: یکی از فاکتور های مهم در موفقیت تیم ملی همدلی و وفاق می باشد و می بایست برای دستیابی به اهداف بزرگ از همه پتانسیل موجود استفاده کرده تا بتوان بهترین نتیجه را گرفته و همواره باعث افتخار آفرینی و اهتزاز پرچم سه رنگ کشورمان در اقصی نقاط جهان باشیم.

فدراسیون تکواندو پولادگر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر