کد خبر: 700910 A

جلالی بالاخره یک روز از پیکان خواهد رفت اما باید در نظر داشت که این سرمربی فارغ از همه مسائلی که بیان شد، در مهره چینی و جذب بازیکنان نیز خطاهایی داشت که در نهایت منجر به جدایی از این تیم خواهد شد.

به گزارش ایلنا،  در پایان نیم فصل اول لیگ برتر، آخرین بردی که مجید جلالی در لیگ هجدهم به یاد می‌آورد مربوط به هفته هشتم است. آن بازی که پیکان در رویارویی با سپیدرود، قعرنشین لیگ برتر توانست با زدن یک گل سه امتیاز بازی را کسب کند اما سیه‌روزی پیکان با مجید جلالی از هفته نهم و در رویارویی با پرسپولیس شروع شد. پیکان در این دیدار با وجود به ثمر رساندن یک گل، دو بر یک بازی را باخت و تا پایان نیم‌فصل رقابت‌ها برد به چشم ندید.

بعد از آن بازی در هفته دهم پیکان در رویارویی با ذوب آهن بحران زده تنها یک امتیاز کسب کرد اما این آخرین امتیاز شاگردان جلالی در نیم‌فصل اول رقابت‌ها شد چرا که آنها در هفته یازدهم دو بر یک به تراکتورسازی باختند، در هفته دوازدهم با 3 گل خورده شکست سنگینی مقابل پارس جنوبی جم داشتند. آنها در ادامه ناکامی‌های‌شان در هفته سیزدهم به مصاف فولاد رفتند که با وجود به ثمر رساندن 2 گل با نتیجه 3 بر 2 باز هم بازی را در مقابل تیم بحران زده فولاد واگذار کردند.

هفته چهاردهم هم برای پیکانی‌ها خوب پیش نرفت، آنها در بازی با یکی دیگر از تیم‌های نه چندان آماده لیگ یعنی نفت مسجد سلیمان هم نتوانستند به امتیاز برسند و با یک گل در این دیدار هم شکست خوردند. امید جلالی و شاگردانش به بازی پایانی نیم‌فصل اول رقابت‌ها بود تا بتوانند با کسب سه امتیاز از یک تیم شهرستانی و البته تازه وارد به لیگ برتر با آرامش بیشتری به تعطیلات نیم‌فصل بروند و فکری به حال روزهای آینده بکنند که البته اینطور نشد. پیکانی‌ها حتی در بازی با نساجی و در خانه خود هم با یک گل خورده بازنده بازی شدند تا در پایان نیم فصل اول یک تیم بازنده و بحران زده باشند. در روزی که پیکان آخرین امیدش را هم برای خارج شدن از بحران قبل از پایان نیم‌فصل اول از دست داده بود، حاشیه‌هایش به اوج رسید و مشخص شد که در این تیم چه خبر است.

 جدال لفظی سرمربی و مدیرعامل خیلی زود حاشیه‌ها را شروع کرد و مشخص شد آنطور که تصور می‌شد اوضاع این تیم خوب نبوده. مجید جلالی از حرف‌های مدیرعامل بعد از بازی بسیار ناراحت بود و با قرار گرفتن در برابر او می‌خواست از بار مسوولیت شانه خالی کند. آنطور که از پیکانی‌ها شنیده می‌شود، بازیکنان پیکان و کادر فنی در طول هفته‌های گذشته حمایت کافی از طرف مدیران  داشته و هر آنچه لازم بوده برای تیم فراهم شده است.

به هر حال قرار است جلسه‌ای تشکیل شده و وضعیت پیکان مشخص شود. مجید جلالی خود را برای جدا شدن از پیکان آماده می‌کند و البته مدیران این تیم هم به فکر جایگزین برای آقا معلم هستند. اوضاع طوری در پیکان پیش رفته است که باید منتظر جدایی آقا معلم بعد از چند سال و البته قبل از شروع بازی‌های نیم فصل دوم باشیم.

جلالی بالاخره از پیکان خواهد رفت اما باید در نظر داشت که این سرمربی فارغ از همه مسائلی که بیان شد، در مهره چینی و جذب بازیکنان نیز خطاهایی داشت که در نهایت منجر به جدایی از این تیم خواهد شد.

تعطیلات مجید جلالی نفت نیم فصل اول پیکان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر