کد خبر: 700706 A

هافبک استقلال از دیدار با سپیدرود و گلزنی در این بازی صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، فرشید باقری که دو گل به سپیدرود رشت زد و این روزها در اوج آمادگی به سر می برد، در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، به سوالات مختلفی پاسخ داد.

* ارزیابی از بازی؟

به نظر من یک بازی منظم و بسیار خوب را ارائه دادیم. فوتبال تاکتیکی و خوبی را به نمایش گذاشتیم و با روش های مختلف گل زدیم. تیم برتر زمین بودیم. برای تیم سپیدرود احترام قائلم ولی فکر می کنم استقلال شایستگی این پیروزی و این نتیجه را داشت و این پیروزی را به هواداران مان تقدیم می کنم.

* به خوبی در پست جدید جا افتاده‌ای؟

بله همین طور است. مدتی است در پست جدیدی بازی می کنم و کمی جلوتر آمده ام و به دروازه نزدیک تر می شوم و طبیعتا موقعیت گلزنی بیشتری برایم ایجاد می شود. خیلی خوشحالم که توانستم از موقعیت هایم استفاده کنم ولی وقتی تیم به موفقیت می رسد تلاش همه بازیکنان و اعضای کادرفنی است. مهم این است که روند رو به رشد استقلال ادامه دار باشد و در سایر بازی ها هم موفق باشیم.

*خیلی ها فکر می‌کنند که تو و علی کریمی در یک خط بازی می‌کنید.

من سال ها به عنوان هافبک دفاعی بازی کرده ام ولی الان با تصمیم آقای شفر جلوتر از علی کریمی بازی می کنم و علی هافبک دفاعی است. ما کنار هم بازی نمی کنیم بلکه من جلوتر از علی بازی می کنم و او به دروازه خودی نزدیک تر است. البته خیلی مواقع و به خاطر مسایل تاکتیکی جایمان را عوض میکنیم.

* نظرت راجع به استقبال گرم از تیم در رشت چیست؟

همه چیز خیلی خوب بود. استقلالی‌های زیادی در رشت حاضر بودند و از زمان ورودمان استقبال بسیار خوبی از ما شد و هواداران زیادی هم در مقابل هتل بودند. در ورزشگاه هم خیلی از ما حمایت شد. از هواداران‌مان ممنونم که با وجود بارندگی شدید در رشت یک لحظه هم ما را تنها نگذاشتند.

* جابر هم گلزنی کرد و احساساتی شد.

از گلزنی جابر خیلی خوشحال شدم. بعد از مدت ها بازی کرد و گلزنی کرد. همه تیم از گلزنی او خوشحال شدند. جابر خیلی تحت فشار بود و با فشارهایی که به او وارد کردند در حقش کم لطفی شد. او هروقت برای تیم بازی کرده عملکرد خوبی داشته است و خوشحال هستم که توانست یکی از گل ها را به ثمر برساند.

* هرچه از زمان بازی‌ها می گذرد، استقلال هماهنگ تر می شود.

بله، سرمربی ما بارها در این باره حرف زده و توضیحات کامل را داده است. ما در تمرینات خیلی تلاش می کنیم و همه بازیکنان دنبال بهتر شدن تیم هستند و با تمام وجود برای بهتر شدن تلاش می کنند. شرایط استقلال الان طوری است که همه بازیکنان مثل قطعات مختلف یک ماشین، هماهنگ عمل می کنند. همه بازیکنان کارشان را خوب انجام می دهند که تیم عملکرد خوبی دارد. فرقی هم نمی‌کند چه کسی روی نیمکت باشد و چه در زمین باشد. شما دیده اید که هرکدام از بازیکنان به صورت تعویضی وارد زمین می شوند هم با تمام وجود می جنگند.

* به عنوان سوال آخر، برای خیلی ها سوال است که چرا بعد از گلزنی به سمت بیژن طاهری رفتی؟

من باور دارم با تمرین همه چیز درست می شود. از آقای طاهری ممنونم که در چند هفته گذشته با من تمرینات اختصاصی شوت زنی انجام داد. من هم دو گل دیروز را با شوت زنی به ثمر رساندم. از زحمات ایشان و سایر اعضای کادرفنی ممنونم و به همین دلیل شادی گلم را با ایشان تقسیم کردم.

استقلال تهران فرشید باقری سپیدرود رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر