کد خبر: 700674 A

گلزن سنگالی را فراموش کنید

تا قبل از بازی با سپیدرود، سریع‌ترین گل استقلال در لیگ هجدهم در دقبقه 9 به ثمر رسیده بود که فرشید باقری در بازی هفته گذشته دروازه صنعت نفت آبادان را باز کرد

به گزارش ایلنا،تا قبل از بازی با سپیدرود، سریع‌ترین گل استقلال در لیگ هجدهم در دقبقه 9  به ثمر رسیده بود که فرشید باقری در بازی هفته گذشته دروازه صنعت نفت آبادان را باز کرد تا در نهایت آبی پوشان با 3 گل به برتری برسند. فرشید باقری در دقیقه 12 بازی با سپیدرود هم دروازه حریف را باز کرد تا نشان دهد خطرناک‌ترین بازیکن آبی‌ها در 15 دقیقه ابتدایی است. هرچند رکورد سریع‌ترین گل استقلال در تیم وینفرد شفر را مامه بابا تیام در دقیقه 3 بازی با فولاد خوزستان به ثمر رسانده است. باید دید فرشید اسماعیلی که این روزها به زدن گل‌های زود هنگام عادت کرده می‌تواند در بازی‌های آینده رکورد مهاجم سنگالی را بشکند.

جابر گربه سیاه سپیدرود

جابر انصاری در بازی دیروز هم عادت درخشش برابر سپیدرود و گل زدن و دادن پاس گل برابر این تیم را ترک نکرد. او که در 2 بازی قبلی مقابل سپیدرود 2 گل زده بود و یک پاس گل داده بود این بار هم موفق به گلزنی شد تا بشود به جابر انصاری لقب گربه سیاه سپیدرود را داد. با این گل آمار انصاری برابر نماینده رشت به 3 گل و یک پاس گل رسید.

برتری کامل شفر برابر جادوگر

اقتدار در نیمه مربیان

وینفرد شفر که معمولا در نیمه دوم یا نیمه مربیان بهتر از نیمه اول نتیجه نمی‌گرفت و اغلب 45 دقیقه دوم را با مساوی به پایان می‌برد، برابر علی کریمی مقتدرانه عمل کرد. تیم شفر در نیمه مربیان 3 گل زد تا بهتر از 45 دقیقه اول نتیجه گرفته باشد. جالب اینکه کریمی در 2 بازی که مقابل استقلال شفر داشته 2 باخت به دست آورده، 8 گل خورده و تفاضل 8- دارد! پیرمرد آلمانی بهترین عملکرد را مقابل جادوگر فوتبال ایران به دست آورده است.

 

استقلال فرشید باقری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر