کد خبر: 700477 A

دو بازیکن ایرانی در این فصل نمایش خوبی نداشته اند و حالا در آستانه جدایی از تیمهایشان قرار دارند.

به گزارش ایلنا، وضعیت برخی از لژیونرهای ایرانی در این روزها اصلا جالب توجه نیست. آنها مورد خشم هوادارانشان و همچنین کادر فنی تیمشان هستند. با این حال در کنار مهدی طارمی که در این ایام خشم هواداران تیمش را برانگیخته در لهستان و بلژیک هم اوضاع بهتر نیست.

تیم اسلاسک ووروسلاو در چارچوب هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر لهستان با نتیجه 2-0 به میزبان خود لخ پوزنان باخت و در رده سیزدهم جدول شازده تیمی اکستراکلاسا قرار گرفت. فرشاد احمدزاده در این مسابقه اصلا به میدان نرفت و برای تیمش بازی نکرد. عملکرد او به گونه ای بوده که سرمربی اسلاسک عنوان کرده این بازیکن باید در زمستان جدا شود و حضورش برای تیم سودی ندارد. این در حالی است که فرشاد وقتی به لهستان و این تیم سبزپوش ملحق شد امیدهای زیادی به او می رفت و شماره 10 تیم هم برایش کنار گذاشته شد.

5b5b5cb485245_o_size_640x400_q_71_h_5e9484

در بلژیک هم اوضاع برای کاوه رضایی مناسب نیست. بازیکن گران قیمت تیم کلوب بروژ که در نقل و انتقالات ابتدای فصل از شارلروا به خدمت گرفته شد اصلا نتوانست رضایت هواداران و سرمربی تیم را جلب کند. او روز به روز از ترکیب دور شد و مصدومیت بدهنگامش هم به این قضیه دامن زد. اوضاع به گونه ای پیش رفت که هواداران در نظرسنجی های مختلف خرید او را اشتباهی بزرگ بخوانند و سرمربی تیم هم عنوان کند در تیمهای بزرگی چون بروژ زمان زیادی برای بازی وجود ندارد.

فرشاد احمدزاده کاوه رضایی اسلاسک ووروسلاو لهستان بروژ بلژیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر