کد خبر: 700426 A

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: وی گل دوم سایپا بازیکن ما خوابش برد و ترابی گل زد.

به گزارش ایلنا، پائولو سرجیو بعد از شکست ۳بر یک مقابل سایپا در مرحله یک چهارم نهایی  جام حذفی در نشست خبری گفت: فکر می‌کنم بخاطر یک اشتباه بچگانه بازی را از دست دادیم روی یک ضربه ایستگاهی و یک پنالتی گل خوردیم. بازیکنان بازی خوبی انجام دادند و تلاش کردند اما در جزئیات که همیشه با آنها صحبت می‌کردیم بازی را باختیم.

وی ادامه داد: فوتبال خوبی را بازی کردیم، بیشتر بازی در اختیار ما بود،‌ خوش‌شانس نبودیم، پنالتی سایپا هم پنالتی نبود. ما مقابل تیم خوبی بازی کردیم.

سرمربی صنعت نفت آبادان در مورد اینکه این تیم خیلی بد نتیجه گرفته است، اظهار داشت: سوال شما را درک می‌کنم، هیچ وقت من در مورد بازیکنانم بد صحبت نمی‌کنم. این بازیکنان هستند که ما می‌توانستیم داشته باشیم. همیشه در مورد بازیکنانم صحبت کردم و هیچ وقت دنبال بهانه‌جویی برای نتایجم نیستم. باید به بازی نگاه کنیم، ناراحت هستیم که نتوانستیم پیروز شویم ولی فکر کنم بازی خوبی انجام دادیم. اما چون پیروز نشدیم این شرایط را درک می‌کنم.

وی در مورد اینکه حسین بغلانی گفته است برای بازی آماده است، اظهار داشت: تشکر می‌کنم از حمایت شما از حسین، او آدم خیلی خوبی است، سرجیو در مورد اینکه ایشان مدعی است که صنعت نفت خوب بازی کرده اما می‌بینیم که در این بازی 10 ضربه ایستگاهی نفت داشت که حاصلی برای این تیم نداشت و خود شما هم در کنار زمین خیلی عصبی بودید،‌گفت کاملاً‌ حق با شماست تفاوت بازی دو تیم در همین چیزها بود. آنها از ضربات ایستگاهی‌شان استفاده کردند و گل زدند اما ما  نتوانستیم این کار را بکنیم. هر هفته روی ضربات ایستگاهی کار می‌کنیم. ما بازیکنانی داریم که از ضربات ایستگاهی می‌توانند خوب استفاده کنند. اکبر ایمانی، میلاد جهانی، طالب ریکانی، همه این‌ها خوب کار می‌کنند و خوب ضربه ایستگاهی می‌زنند اما در بازی هنوز نتوانسته‌ایم خوب کار کنیم.این مسئله باعث شد که نتیجه بازی فرق داشته باشد. در کنار همه این‌ها هم به خاطر از دست دادن پنالتی بدشانس بودیم.بازی را به خاطر همین جزئیات باختیم.

وی در مورد اینکه چرا در این بازی عصبی بوده است، گفت: یکسری جزئیاتی که همیشه در تمرینات روی آن کار می‌کردیم در زمین اجرا نشد و من به همین خاطر ناراحت شدم.

سرمربی نفت در مورد اینکه چرا بازیکنی مثل ترابی خیلی راحت در میدان بازی می‌کرد و کسی او را نگرفته بود، گفت: اگر ضربات ایستگاهی ما را دقت می‌کردید می‌دیدید که در هر ضربه یکی مراقب این بازیکن بود. یکی همیشه مراقب ترابی بود اما روی آن گل دوم یکی از بازیکنان خوابش برد و ما گل دوم را خوردیم. اگر همه ضربات ایستگاهی را چک کنید همیشه یکی مراقب این بازیکن بود.

وی در مورد اینکه چرا دروازه‌بان جوان نفت را دوباره نیمکت‌نشین کرده است گفت: من به هر دو دروازه‌بان‌مان اعتماد دارم دروازه‌بان دوم ما دروازه‌بان آینده‌داری است شهاب گردان هم خوب کار می‌کند.

سرجیو در مورد اینکه گردان روی گل‌های دوم و سوم استقلال در بازی گذشته مقصر بود، عنوان کرد: مقصر من هستم، من به همه شما احترام می‌گذارم.هر وقت خواستید بیایید در تمرین در مورد این مسائل صحبت کنیم هیچ وقت در نشست خبری من انگشت اتهامم را به سمت هیچ بازیکنی نمی‌گیرم و او را به خاطر نتیجه بازی مقصر نمی‌دانم.

وی در مورد اینکه تکیه بیش از حد به جاسم کرار می‌تواند به تیم نفت آبادان ضربه بزند، گفت:‌ما یک تیم با تجربه ناکافی هستیم کرار بازیکن با تجربه و با انگیزه‌ای است. خیلی عادت ندارم که بازیکنان را به صورت فردی در نشست آنالیز کنم چه برنده شویم چه ببازیم.وقتی بعد از بازی بازیکنان را آنالیز می‌کنید می‌بینید که همه بازیکنان می‌توانستند بهتر باشند.ما به عنوان یک تیم خوب بودیم و نمایش خوبی داشتیم. من گاهی اوقات در کنار زمین عصبانی می‌شوم زیرا در برخی جزئیات می‌توانیم بهتر باشیم که نیستیم. ما در جزئیات در این بازی بازنده شدیم.

سرجیو در مورد اینکه همیشه می‌گوید تیم ما خوب بوده اما نتیجه نگرفته ولی تیم خوب باید پیروز شود،‌گفت:  آیا ما خوب بازی کردیم یا نه؟

وی در مورد اینکه شما خوب بازی کردید اما کدام تیم صعود کرد، اظهار داشت: من و شما یک حرف را می‌زنیم اما کلمات‌مان متفاوت است. نمی‌توانم بیایم بگویم تیم ما خیلی بد بازی کرد البته خیلی خوب هم بازی نکردیم. ما در کار دفاعی خیلی خوب بودیم اما در ضربات ایستگاهی خیلی خوب عمل نکردیم. در جزئیات مشکل داشتیم.

سرجیو در مورد اینکه هواداران می‌آیند و نفت آبادان را حمایت می‌کنند اما از این نتایج راضی نیستند و اینکه چرا طالب ریکانی نیمکت‌نشین بود و بازیکن خارجی‌مان بازی کرد، گفت:‌ هر فردی نظر خودش را دارد من باید بازیکنان را برای بازی انتخاب کنم و 11 نفر اصلی را من انتخاب کردم چون به آنها اعتماد داشتم. از هواداران هم تشکر می‌کنم که ما را امروز حمایت کردند.

بازی سایپا صنعت نفت آبادان نفت تیم فوتبال صنعت نفت آبادان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر