کد خبر: 700410 A

مدافع با تجربه سپیدرود در خصوص شکست سنگین برابر استقلال صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، حسین کعبی بعد از شکست 5 بر صفر مقابل استقلال در جمع خبرنگاران گفت: بازیکنان زحمت خود را کشیدند اما فوتبال نامرد است شاید ما بد بازی کردیم و و روز خوب استقلال بود. به استقلالی‌ها تبریک می‌گویم این طور نتیجه گرفتن سخت است. تیم ما تازه جان گرفته بود و اکنون 5 بر صفر در خانه باختن سخت است.

کعبی در مورد اینکه هواداران علیه مسئولان شهری و استانی شعار دادند و علی کریمی را تشویق کردند،‌گفت: من بچه اینجا نیستم اما باید بگویم کسانی که از بیرون می‌آیند بیشتر دلشان می‌سوزد. نمی‌دانم برخی به دنبال چه هستند فقط به فکر جیب و صندلی‌شان هستند. این تیم شهرتان است مردم برای حمایت آن آمده‌اند. آقای استاندار کجایی؟! آقای شهردار کجایی؟! من جرأتش را دارم و این حرف را می‌زنم.چرا به علی کریمی قول بی‌مورد دادید؟ علی کریمی اگر می‌توانست  خودش امروز به زمین می‌رفت و بازی می‌کرد.

کعبی تصریح کرد: چرا مسئولان به تیم سپیدرود کمک نمی‌کنند برخی فقط به دنبال صندلی، شهرت و جیب‌شان هستند و اینکه بگویند با فلانی عکس گرفته‌اند بهتر است به داد مردم رشت برسند. به داد مردم گیلان برسند. تیم‌های گیلان شرایط سختی دارند، بهتر است فقط فوتبالی‌ها باشند و غیر فوتبالی‌ها در فوتبال نباشند.

 

حسین کعبی استقلال تهران سپیدرود رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر