کد خبر: 700360 A

هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال

استقلال تهران در بازی خارج از خانه با برتری پرگل به جمع تیم‌های مدعی اضافه شد.

به گزارش ایلنا، در چارچوب مسابقات هفته پانزدهم لیگ برتر تیم‌های استقلال تهران و سپیدرود رشت برابر هم به میدان رفتند و گزارش کامل این مسابقه را در ادامه مشاهده می‌کنید:

ورزشگاه: سردار جنگل  ساعت آغاز بازی: 15

تیم داوری: حسین زرگر -  محمدرضا ابوالفضلی - محمدرضا مدیر روستا - علی میرغفاری / ناظر: ابوطالب طاهریان

اخطار 

کارت زرد: پویا نزهتی(25) و علیرضا عزت کرامت(55) از سپیدرود

 

12

ترکیب سپیدرود

کوروش ملکی(ایمان صادقی، دقیقه 46)، میلاد قربان‌زاده، میثم تهیدست، علیرضا نورمحمدی، امین جوادی‌مقدم، محمدرضا مهدوی، علیرضا عزت کرامت(میلاد احمدی، 61)، حسین ابراهیمی، پویا نزهتی، یعقوب کریمی(حسین شنانى، دقیقه 46) و محمد غلامی

 

11

ترکیب استقلال

سیدحسین حسینی، وریا غفوری، محمد دانشگر، روزبه چشمی، میلاد زکی پور، فرشید باقری(رضا آذری، 63)، علی کریمی، طارق همام، جابر انصاری(الهیار صیادمنش، 75)، فرشید اسماعیلی و روح اله باقری(مرتضی تبریزی، 64).

 

گل:

سپیدرود 0 - 1 استقلال / فرشید باقری، دقیقه 12: با کنترل ناقص توپ میثم تهیدست پشت قوس محوطه جریمه سپیدرود، توپ به فرشید باقری رسید و این بازیکن با ضربه‌ای دقیق دروازه سرخپوشان را باز کرد.

استقلال2

سپیدرود 0 - 2 استقلال / فرشید باقری، دقیقه 34: پاس پرقدرت میلاد زکی پور پس از اثرگذاری روح اله باقری به فرشید باقری رسید و او با ضربه‌ای پرقدرت دومین گلش در این مسابقه را به ثمر رساند.

سپیدرود 0 - 3 استقلال / جابر انصاری، دقیقه 57: روی پاس عرضی طارق همام جابر انصاری تنها یک ضربه نیاز داشت تا گلزنی کند و سومین گل آبی‌ها در بازی خارج از خانه را به ثمر برساند.

جابر

سپیدرود 0 - 4 استقلال / میثم تهیدست(گل به خودی)، دقیقه 59: روی فرار فرشید باقری از کناره‌ها و پاس او به درون محوطه جریمه، میثم تهیدست به اشتباه دروازه سپیدرود را باز کرد و گل به خودی زد.

سپیدرود 0 - 5 استقلال / رضا آذری، 74: پاس از کنار به رضا آذری از سوی وریا غفوری با ضربه تمام کننده این بازیکن همراه شد تا استقلال پنج بر صفر پیش بیافتد.

 

گزارش بازی:

در نهایت این مسابقه با برتری 5 بر صفر آبی پوشان به پایان رسید تا شاگردان وینفرد شفر به سومین پیروزی متوالی این فصل دست پیدا کنند.

دقیقه 85: ضربه مرتضی تبریزی با اختلاف از کنار دروازه سپیدرود عبور کرد و در همین دقیقه شوت آذری هم با دفع ایمان صادقی به خارج از محوطه جریمه ارسال شد.

دقیقه 78: ضربه پرقدرت شنانی به کرنر فرستاد؛ ارسال کرنر و ضربه سر تهیدست به محوطه جریمه استقلال مقابل محمد غلامی قرار گرفت تا او با شوت سرکش شانس گلزنی خود را امتحان کند اما حسینی به کمک تیر دروازه مانع از باز شدن دروازه آبی‌ها شد. 

دقیقه 73: واکنش زیبای مرتضی تبریزی با واکنش مناسب ایمان صادقی دفع شد.

دقیقه 68: ضربه سر تبریزی که به تازگی وارد ترکیب شده به تیرک عمودی برخورد کرد و در ادامه توسط مدافعان سپیدرود دفع شد. 

دقیقه 66: ضربه پرقدرت غلامی راهی به چارچوب دروازه استقلال نداشت و با اختلاف کم از بالای دروازه به اوت رفت.

دقیقه 64: شوت محکم مرتضی تبریزی پس از برخورد با مدافعا سپیدرود دفع شد.

دقیقه 54: ارسال جابر انصاری با ارسال مطئمن فرصت خوبی برای گلزنی روی دروازه سپیدرود ایجاد کرد و ضربه باقری با اختلاف کم از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 48: ضربه روح اله باقری در محوطه جریمه سپیدرود با واکنش دیدنی صادقی دفع شد و در ادامه ضربه بی دقت طارق همام به اوت رفت.

دقیقه 43: بازی توسط دو تیم با موقعیت‌های نصف و نیمه دنبال شد و به دلیل مصدومیت ملکی، دروازه بان سپیدرود بازی برای لحظاتی متوقف شد.

دقیقه 35: جدی ترین حمله سپیدرود در نیمه اول با ضربه محمد غلامی به سمت دروازه استقلال روانه شد که با واکنش خوب حسینی دفع شد.

دقیقه 29: روی کار ترکیب روح اله باقری و جابر انصاری در نهایت توپ در محوطه سپیدرود به باقری رسید اما ضربه او توسط ملکی جمع شد و خطر ساز نبود.

دقیقه 27: ارسال کرنر به محوطه جریمه استقلال به دست فرشید باقری برخورد کرد اما با دستور داور مسابقه بازی ادمه یافت و خطای پنالتی اعلام نشد.

دقیقه 19: سانتر غلامی به مجوطه جریمه استقلال فرصت مناسبی برای شوتزنی نزهتی ایجاد کرد اما ضربه او کم دقت بود تا توپ به آرامی به مدافعان حریف برسد.

دقیقه 16: بعد از گل باقری، بازیکنان سپیدرود برای جبران نتیجه فشار زیادی روی دروازه استقلال ایجاد کردند و کرنر در این دقیقه با دخالت مدافعان استقلال دور شد.

دقیقه8: طرفداران سپیدرود رشت در این دقیقه به تشویق علی کریمی پرداختند.

دقیقه 4: ضربه سر روزبه چشمی روی ارسال فرشید اسماعیلی از کنار تیرک عمودی سپیدرود به بیرون رفت.

دقیقه 1: بازی با سوت زرگر آغاز شد و بازیکاننان دو تیم با ارسال‌های بلند بازی را شروع کردند.

13

 

حاشیه:

* بازی با توجه به بارش شدید باران در شهر رشت در هوای بارانی در چمن ورزشگاه سردار جنگل دنبال می‌شود.

* الحاجی گرو و مارکوس نیومایر به دلیل عدم حضور در اردوی استقلال غایبان آبی‌ها در این مسابقه هستند.

* استقلال تنها در یک بازی خارج از خانه شکست را پذیرفته و در این مسابقه به دنبال سومین پیروزی پیاپی در لیگ برتر است.

* سپیدرود برای این مسابقه میلاد شیخ سلیمانی و حسین کعبی را در اختیار ندارند و خط دفاعی سرخپوشان با تغییرات اجباری مقابل استقلال قرار گرفته‌اند.

* علی کریمی به عنوان سرمربی تیم میزبان به سمت نیمکت بازیکنان استقلال رفت و با وینفرد شفر و بازیکنان باتجربه این تیم سیدمهدی رحمتی، خسرو حیدری و پژمان منتظری برخورد گرمی داشت.

* یعقوب کریمی بازیکن اسبق استقلال تهران در ترکیب اصلی سرخپوشان حضور دارد و مقابل همبازیان سابقش قرار گرفته است.

* با غیبت سیدمهدی رحمتی در این مسابقه بازوبند کاپیتانی به وریا غفوری رسیده است.

علی کریمی استقلال تهران سپیدرود رشت وینفرد شفر هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر