کد خبر: 700219 A

کارلوس توز با تجربه علاقه دارد هرقهرمانی که به دست آورده را برای شکست ریورپلاته در سانتیاگو برنابئو از دست بدهد.

به گزارش ایلنا، با رای نهایی فدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی دیدار برگشت فینال کوپالیبرتادورس بین تیم‌های ریورپلاته و بوکاجونیورز روز یکشنبه در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار خواهد شد.

کارلوس توز، کاپیتان بوکاجونیورز درخصوص این بازی گفت: مشخص است که یک نفر همیشه علاقه دارد بازی کند و زمانی که او نمی‌کند، تلاش می‌کند که در آنجا حضور داشته باشد. این یک بازی کاملا متفاوت خواهد بود. 

او ادامه داد: این مسابقه با هیچ کدام از مسابقات ای که من بازی کرده ام مقایسه نمی شود، اما ما از حمایت کسانی که بازی می کنند متوقف نخواهیم شد زیرا کسب جایزه در برابر رقیب کلاسیک ما باید وعده بزرگ ما برای طرفداران باشد.

توز در پاسخ به این سوال که اهمیت مسابقه سوپرکلاسیکو به قدری است که او بخواهد 26 عنوان قهرمانی‌ دوران حرفه‌ای اش را برای به دست آوردن آن اهدا کند، پاسخ داد: بله من تصمیم دارم که این کار را انجام بدهم چون اهمیت مسابقه بالاست.

در نهایت، در پیامی برای طرفداران بوکا، توز گفت: مردم بوکا کاملا متفاوت هستند، ما به عنوان بازیکنان می‌دانیم و بنابراین ما می‌خواهیم که این حمایت را در مسابقه روز یکشنبه داشته باشیم.

کارلوس توز بوکا جونیورز سوپرکلاسیکو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر