کد خبر: 700209 A

خط میانی پرسپولیس طی هفته‌های اخیر نمایش موفقی از خود در نیمه دوم به اجرا نگذاشته است تا شاهد افت ستاره‌های برانکو ایوانکوویچ باشیم.

به گزارش ایلنا، پرسپولیسی‌ها در بازی با ذوب‌آهن دو نیمه متفاوت داشتند. نیمه اول تیم برانکو صاحب توپ بود و با فشار روی دروازه حریف، نمایشی دلپذیر ارائه داد. در این نیمه پرسپولیس با حضور مقتدرانه در نیمه زمین حریف اجازه نفس کشیدن به ذوب‌آهن نداد و غیر از گلی که زد، دو سه موقعیت خوب دیگر داشت.

در نیمه دوم اما پرسپولیس به شدت افت کرد و ضمن اینکه توپ را به حریف داده و عقب نشسته بود، در بازپس‌گیری توپ و تدارک ضدحمله هم ناکام بود. در این نیمه پرسپولیس فقط یک بار از روی ضربه ایستگاهی عالیشاه موقعیت ساخت و یک بار هم ضدحمله علیپور با واکنش عالی مظاهری به جایی نرسید.

علت ضعف پرسپولیس در نیمه دوم اما به عملکرد ضعیف هافبک‌های این تیم برمی‌گردد که هر کدام از آنها می‌توانستند کاندیدای تعویض باشند و در نهایت، امید عالیشاه و بشار رسن در دقایق پایانی تعویض شدند. البته یادمان نرود در این مدت فشار زیادی روی بازیکنان پرسپولیس بوده و آنها از نظر قوای جسمانی تحلیل رفته‌اند. به طوری که احمد نوراللهی موقع خروج از زمین نای راه رفتن هم نداشت.

 

پرسپولیس امید عالیشاه احمد نوراللهی کمال کامیابی نیا سیامک نعمتی بشار رسن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر