کد خبر: 700106 A

بلیت‌های رایگان فردا در سالن شهید بهشتی توزیع می‌شود

سخنگوی باشگاه پدیده خراسان گفت: با پیگیری های انجام شده و مساعدت فرمانداری مشهد و شورای تامین دیدار تیم های پدیده خراسان و ماشین سازی تبریز به صورت رایگان برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا، سخنگوی باشگاه پدیده خراسان گفت: با پیگیری های انجام شده و مساعدت فرمانداری مشهد و شورای تامین دیدار تیم های پدیده خراسان و ماشین سازی تبریز به صورت رایگان برگزار خواهد شد.

جواد طاری بخش، اظهار کرد: با پیگیری هایی که از سوی باشگاه پدیده، هیات فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی انجام شد، خوشبختانه صبح امروز فرماندری و شورای تامین مشهد با برگزاری رایگان مسابقه موافقت به عمل آوردند.
 سخنگوی باشگاه پدیده خراسان در ادامه صحبت‌های خود گفت: نامه موافقت فرمانداری و شورای تامین صبح امروز به اداره کل ورزش وجوانان و هیات فوتبال خراسان رضوی ارسال و ابلاغ گردیده است و امیدواریم هواداران مشهدی نیز با حضور پرشور خود در استادیوم امام رضا (ع) انگیزه ای دو چندان را به تیم تزریق نمایند.
 وی در ادامه افزود: در موافقت با این موضوع خوش نیت سرپرست محترم فرمانداری مشهد تاثیر زیادی داشتند که باید از ایشان تشکر کرد.
 سخنگوی باشگاه پدیده خراسان تصریح کرد: هواداران تیم فوتبال پدیده برای تماشای بازی تیم شهرشان مقابل ماشین سازی تبریز و ورود به ورزشگاه امام رضا(ع)، باید حتما بلیت داشته باشند که توزیع این بلیت های رایگان از ساعت 14 فردا جمعه 16 آذر در محل سالن شهید بهشتی مشهد انجام خواهد شد.
 طاری بخش در ادامه افزود: بر اساس هماهنگی های انجام شده به هیچ عنوان تماشاگرانی که بلیت مخصوص ورود به ورزشگاه را نداشته باشند ، اجازه ورود به ورزشگاه را نخواهند داشت ، به همین دلیل از تمامی هواداران خواهشمند یم تا پیش از شروع بازی با مراجعه به مکان اعلام شده بلیت رایگان بازی را تحویل بگیرند.
 وی همچنین در خصوص افرادی که از طریق سایت اینترنتی بلیت دریافت کرده اند نیز، گفت: طی چند ساعت آینده پیامک نحوه عودت وجه و یا جایگزین کردن بلیت یک بازی دیگر به این افراد ارسال خواهد شد.

 

پدیده خراسان جواد طاری بخش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر