کد خبر: 699965 A

مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس روزهای خوبی را در قطر پشت سر نمی‌گذارد و با تداوم این شرایط بعید نیست به زودی قصد ترک لیگ ستارگان قطر کند.

به گزارش ایلنا و به نقل از روزنامه الوطن قطر، ماجد الخلیفی با اشاره به شکست تاریخی و تلخ تیم الغرافه در هفته چهاردهم لیگ ستارگان قطر مقابل السد با نتیجه تحقیرآمیز 8 بر یک گفت: «سرمربی الغرافه در تعریف نوع بازی تیمش مرتکب اشتباه شد و نتوانست به خوبی از بازیکنانش بهره ببرد. بازیکنانی که مورد نیازش بودند توسط باشگاه الغرافه جذب شدند اما نتوانسته از آنها در جایگاه خود استفاده لازم را ببرد.»

این کارشناس فوتبال قطر سپس با انتقاد از عملکرد مهدی طارمی در خط حمله الغرافه گفت: «متاسفانه طارمی با وجود اینکه مهاجمی خوب و بهترین گلزن آسیا بود طبق انتظارها ظاهر نشد. جذب این بازیکن و عملکردش اشتباه مدیران باشگاه الغرافه نیست زیرا مهدی طارمی را به‌عنوان یکی از بهترین گلزن‌های آسیایی به قطر آورده بودند. او نیاز به بررسی و موشکافی عملکردش دارد و بر اساس آن باید پاداش و جریمه در نظر گرفته شود. به نظرم او شایسته بازی کردن برای الغرافه نیست و این باشگاه باید با توجه به حضور در لیگ قهرمانان آسیا یک مدافع را جایگزین او کند. هر بازیکن قطری می‌تواند بهتر از مهدی طارمی بازی کند.»

بازی پرسپولیس فوتبال قطر ملی پوش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر