کد خبر: 699700 A

دکتر حسن روحانی ریاست محترم جمهور در اجلاس نماز، از علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ملی پوش پرسپولیس تقدیر کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علیرضا بیرانوند که به عنوان سفیر نماز فعالیت خواهد کرد، شب گذشته پس از بازی، همراه با حمیدرضا گرشاسبی راهی سمنان شدند تا در بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز (شیوه‌ها و مهارت‌های دعوت به نماز) شرکت کنند.

این اجلاس صبح امروز چهارشنبه با پیام مقام معظم رهبری (مد ظله) در سمنان افتتاح شد. دکتر حسن روحانی نیز از سخنرانان این مراسم بود که در سخنان خود، نماز را پرچم دین و مایه مباهات جهان اسلام خواند.

رئیس جمهوری همچنین تعدادی از افراد و سازمان‌ها را به جهت فعالیت‌هایی که در عرصه تبلیغ و اقامه نماز داشتند، مورد تقدیر قرار داد که علیرضا بیرانوند از جمله آنها بود.

در متن این تقدیر نامه آمده است: بسم ا... الرحمن الرحیم جناب آقای علیرضا بیرانوند با سلام و تهیت زیباترین عبادت، حق نماز است که ستون دین و معراج مومن است. همه آنهایی که در اقامه با شکوه‌تر نماز تلاش می‌کنند، بی‌تردید در استحکام دین خداوند و عروج انسان‌ها به سوی خالق مهربان کوشیده‌اند. بدینوسیله از اهتمام ارزشمند جنابعالی در ترویج فرهنگ نورانی نماز در آوردگاه‌های ورزشی، صمیمانه تقدیر و تشکر می‌نمایم. امید است تلاش‌های خالصانه شما مورد پذیرش درگاه خداوند بزرگ قرار بگیرد.    حسن روحانی

تقدیرنامه

 
پرسپولیس حسن روحانی علیرضا بیرانوند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر