کد خبر: 699560 A

مدافع محجوب سرخپوشان عملکرد مطمئنی در پست دفاع چپ نشان داده و معادلات را برای جذب بازیکن در این پست پیچیده‌تر کرده است.

به گزارش ایلنا، تیم فوتبال پرسپولیس توانست در یک بازی حساس و مهم ذوب‌آهن را شکست داده و خود را بیش از پیش به صدر جدول نزدیک کند.

محسن ربیع خواه برای دومین بار در این فصل در پست دفاع چپ به میدان رفت و توانست عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارد. پس از مصدومیت که برای محمدانصاری و سپس شایان مصلح رخ داد برانکو مجبور شد از ربیع خواه در این پست استفاده کند. بازیکنی که در فصول گذشته در این پست به میدان رفته بود و البته مورد انتقاد هواداران پرسپولیس نیز قرار گرفته بود.

این بازیکن که به تازگی از کمند مصدومیت طولانی مدت خود رهایی یافته در این دو بازی توانسته عناصر هجومی تیم‌های ماشین سازی و ذوب‌آهن را در جناح چپ خط دفاعی پرسپولیبس متوقف کرده و اجازه‌‌ی خودنمایی به آنها نداده است.

دیگر نکته‌ای که می‌توان اشاره کرد به پیشرفت محسن ربیع خواه در بخش تهاجمی است. همواره یکی از انتقادهایی که به او می‌شد این بود که نمی‌تواند به موقع و به شکل موثر در حملات تیم شرکت کند اما این دو مسابقه و به خصوص جدال با ذوب‌آهن نشان داد که او در این بخش هم پیشرفت قابل توجهی کرده است.ربیع خواه یک سانتر استثنایی را برای علی علیپور ارسال کرد که اگر عکس‌العمل زیبای رشید مظاهری نبود یک پاس گل به نام مدافع چپ پرسپولیس ثبت می‌شد.

باید ببینیم برانکو برای این پست در نیم‌فصل بازیکن جدیدی را جذب خواهد کرد یا به ربیع خواه اعتماد خواهد کرد تا زمانی که حسین ماهینی آماده‌ی حضور در میادین شود و در پست دفاع چپ برای این تیم به میدان رود.

پیش از این نام بازیکنانی نظیر مهرداد محمدی و فرشاداحمدزاده برای پست دفاع چپ به گوش می‌رسید که با این عملکرد مطلوب و مناسب از ربیع خواه باید ببینیم سرنوشت این کلاف سردرگم به چه شکل پیش خواهد رفت.

ربیع خواه99

ربیع خواه98

 

پرسپولیس برانکو محسن ربیع خواه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر