کد خبر: 699427 A

هافبک ذوب آهن اصفهان می‌گوید جایگاهی که آنها در مقطع فعلی به آن دست پیدا کرده‌اند در شان‌شان نیست.

به گزارش ایلنا، قاسم حدادی‌فر در درباره دیدار مقابل ذوب آهن اصفهان اظهار داشت: بازی خیلی خوبی شاهد بودیم و پرسپولیس باهوش‌تر بود و توانست یک گل بزند و از آن حفظ کند. به پرسپولیس تبریک می‌گویم چون تیم خوبی دارند. ما هم باید تلاش کنیم امتیاز بگیریم و از انتهای جدول جدا شویم. چون واقعاً این جایگاه مستحق ما نیست. شرایط سختی داریم، اما تلاش می‌کنیم امتیاز بگیریم و خودمان را به بالای جدول نزدیک کنیم.

حدادی‌فر درباره اعتراض بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس به قضاوت سیدمهدی سیدعلی گفت: به نظر من که از بیرون بازی را می‌دیدم، داوری شرایط خوبی داشت. پرسپولیسی‌ها در نیمه اول در چند صحنه معترض بودند، اما در مجموع داوری خوب بود.

هافبک باتجربه تیم فوتبال ذوب‌آهن درخصوص شرایط نامطلوب این تیم در رتبه چهاردهم جدول لیگ برتر هم گفت: بازیکنان باید شرایط را درک کنند و بدانند پیراهن چه تیمی را بر تن کرده‌اند. ذوب‌آهن باشگاه بزرگی است و باید به خودمان بیاییم. شرایط ما بحرانی است و در نیم‌فصل دوم با توجه به نزدیک‌تر شدن بازی‌ها و بازی در لیگ قهرمانان آسیا، وضعیت بدتر می‌شود. امیدوارم بتوانیم از انتهای جدول جدا شویم.

ذوب آهن اصفهان قاسم حدادی فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر