کد خبر: 699418 A

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت: در پنج سال گذشته همیشه ذوب‌آهن در انتهای فصل شرایط بسیار خوبی داشته و به شما قول می‌دهم که امسال هم تکرار می‌شود.

به گزارش ایلنا، سعید آذری درباره جایگاه غیر قابل ذوب‌آهن در جدول لیگ برتر گفت: برای شما باورکردنی نیست، برای من که از سال 83 با این تیم هستم و روزهای خوب و بدی را با ذوب‌آهن تجربه کردم عادی است. در پنج سال گذشته همیشه ذوب‌آهن در انتهای فصل شرایط بسیار خوبی داشته و به شما قول می‌دهم که امسال هم تکرار می‌شود. درست است که شان ما در اینجای جدول نیست اما شرایط اینطور ایجاب می‌کند و ما را مجبور کرده است اینجای جدول باشیم.

وی در خصوص جدال با پرسپولیس تهران گفت: عالی بود و بازیکنان تلاش ویژه‌ای انجام دادند و بچه‌های پرسپولیس هم خوب بودند و با یک گل پیروز شدند. علی‌رغم اینکه از روی کرنر و اشتباه ما به گل رسیدند اما بازی خوب و شرافتمندانه را پشت سر گذاشتیم و به آقای برانکو و هوادارانشان تبریک می‌گویم.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن درباره حل مشکلاتشان با صدا و سیما نیز گفت: ما با آن‌ها آشتی نکردیم. نامه عذرخواهی فرستادند و ما هم دوربین‌ها را راه دادیم.

آذری در رابطه با مشکلات داوری هم گفت: دیگر نمی‌خواهم حرف بزنم. آنقدر جریمه داوری دادم پول‌هایم تمام شد و در رابطه با مسائل داوری سخنی نمی‌گویم. ماهی 6،7 میلیون حقوق می‌گیرم و همه را باید به کمیته داوران بدهم.

او در انتها درباره قانون بازنشستگی گفت: من نظری ندارم و قوانین مملکت معلوم و وضعیت فدراسیون فوتبال هم مشخص است. من موافق اعمال این قانون در کلیه سطوح مدیریتی کشور هستم و جوان‌ها بایند بیایند.

سعید آذری ذوب آهن اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر