کد خبر: 699136 A

با حضور نماینده مجلس در اردو صورت گرفت؛

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در اردوی ذوب آهن حاضر شد.

به گزارش ایلنا، در شرایطی که تیم ذوب آهن اصفهان امروز به مصاف تیم پرسپولیس تهران می رود، شب گذشته دکتر پوربافرانی، نماینده مردم شهرستانهای نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی و همچنین مدیران ارشد گروه صنعتی بارز در جمع بازیکنان این تیم حضور یافته و گفتگوی صمیمانه و انرژی بخشی با آنها داشتند.

دکتر پوربافرانی، نماینده مردم نایین و عضو فراکسیون ورزش و کمیسیون بهداشت در مجلس شورای اسلامی در جمع ورزشکاران اظهار کرد: ورزش نیاز مبرم زندگی امروز است و ما به عنوان نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی موظف هستیم تا تمام توان خود را در حمایت از تیم ورزشی ذوب آهن که توانسته در طی 5 سال گذشته افتخارات زیادی در سطح کشور و آسیا کسب نماید بکار بندیم.

وی با تاکید بر اینکه ما برای این باشگاه ریشه دار و اصیل ارزش بسیاری قائل هستیم گفت: تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان همواره در سطح کشور و آسیا افتخار آفرین بوده و سعی خواهیم کرد تا حمایت های مادی معنوی از فرهنگ ورزش داشته باشیم.

دکتر پوربافرانی همچنین با صحبت صمیمانه با بازیکنان این تیم، ضمن ارزشمند دانستن مدیرعامل و سرمربی باتجربه و مدبری در این تیم، ابراز امیدواری کرد تا در نیم فصل دوم، تیم ذوب آهن با موفقیت های پی در پی، در جایگاه اصلی خود قرار بگیرد

همچنین مهندس هاشمی، رییس هیئت مدیره و دکتر اخوان، مدیرعامل گروه صنعتی بارز به عنوان اسپاسنر تیم ذوب آهن در بازی با پرسپولیس تهران، نیز که در این جمع صمیمی و دوستانه حضور یافته بودند، با تاکید بر توانمندی های تیم ذوب آهن، برای کسب نتیجه عالی در این بازی ابراز امیدواری کردند.

دکتر اخوان، مدیرعامل گروه صنعتی بارز گفت: سرمربی این تیم، علیرضا منصوریان، یک ورزشکار افتخار آفرین ملی است که می تواند تیم ذوب آهن را به نتایج خوبی برساند و ما می دانیم که تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان یکی از بهترین باشگاه های ایران است و خوشحالیم که می توانیم به عنوان یک یار در کنار این باشگاه باشیم.

همچنین مهندس هاشمی، رییس هیئت مدیره گروه صنعتی بارز، ابراز امیدواری کرد که ذوب اهن نتایج خوب خود را در ادامه نیم فصل شروع کند و با اشاره به اینکه ذوب آهن در 5 سال اخیر یکی از بهترین تیم های ایرانی در سطح مسابقات اسیایی بوده است گفت: گروه صنعتی بارز با قدرت در کنار این تیم باقی می ماند تا شاهد روزهای خوب پیروزی باشیم.  

گفتنی است در این مراسم هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه و همچنین سرمربی، کادر فنی و بازیکنان تیم ذوب آهن حضور داشتند.

photo_۲۰۱۸-۱۲-۰۴_۰۹-۵۱-۲۰ photo_۲۰۱۸-۱۲-۰۴_۰۹-۵۱-۲۳ photo_۲۰۱۸-۱۲-۰۴_۰۹-۵۱-۲۴ photo_۲۰۱۸-۱۲-۰۴_۰۹-۵۱-۲۶ photo_۲۰۱۸-۱۲-۰۴_۰۹-۵۱-۲۸
پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ذوب آهن اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر