کد خبر: 699107 A

استقلال جمعه در یک بازی حساس میزبان سپیدرود رشت است و برای ماندن در جمع مدعیان قهرمانی محکوم به برد است

به گزارش ایلنا،استقلال جمعه در یک بازی حساس میزبان سپیدرود رشت است و برای ماندن در جمع مدعیان قهرمانی و زنده نگه داشتن امیدهایش برای کسب سهمیه آسیایی باید با دست پر و سه امتیاز ورزشگاه سردار جنگل را ترک کند. هرچند جدا از شرایط جوی و هوای بارانی رشت، چمن مصنوعی سردار جنگل هم کار را برای وینفرد شفر و شاگردانش سخت می‌کند. در چنین شرایطی نکته امیدوارکننده برای آبی پوشان نتایج خوبی است که در فصل گذشته برابر سپید رود و علی کریمی کسب کرده‌اند.

همیشه برنده مقابل سپیدرود و کریمی

 استقلال در بازی رفت با مربیگری میک مک‌درموت موفق شد  سپیدرود  علی نظرمحمدی را دو بر یک شکست دهد. آنها در بازی برگشت هم با مربیگری وینفرد شفر توانستند با نتیجه سه بر صفر تیم تحت هدایت علی کریمی را قاطعانه مغلوب کنند. به این ترتیب استقلال و شفر برابر سپیدرود و کریمی صددرصد موفق و برنده بودند.

اسماعیلی بازیکن ویژه استقلال

داریوش شجاعیان (دو گل)، جابر انصاری، فرشید اسماعیلی و امید ابراهیمی گلزنان استقلال به سپیدرود هستند. از این جمع شجاعیان با یک گل زده و دو پاس گل بازیکن ویژه آبی‌پوشان برابر حریف سرخپوش گیلانی است و از پنج گل آبی‌ها رد پای او روی سه گل دیده می‌شود. جابر انصاری هم با یک گل و یک پاس گل آمار خوبی برابر تیم رشتی دارد اما شانسی برای حضور در این بازی دست کم به عنوان بازیکن اصلی ندارد. حسین ابراهیمی زننده تک گل حریف به استقلال بود. این گل از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید که محمد نزهتی از میلاد زکی‌پور گرفته بود.  

آخرین کلین‌شیت

در دو بازی قبلی برابر سپیدرود حسین حسینی دروازه‌بان استقلال بود که فقط در یکی از آنها موفق شد کلین شیت کند. این آخرین کلین شیت گلر جوان استقلال در لیگ برتر بود و بعد از آن موفق به بسته نگه داشتن دروازه‌اش نشده است. اما به احتمال فراوان در بازی جمعه مهدی رحمتی درون دروازه است تا برای اولین بار مقابل سپیدرودی‌های، دوست و همبازی سابقش در تیم ملی قرار بگیرد.       

 

استقلال سپیدرود رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر