کد خبر: 698949 A

شفر از زمان ورود به ایران هر چند که در روند امتیازگیری به ثبات خوبی نرسیده، ولی پرگل‌ترین بردها را به نام خودش ثبت کرده است.

به گزارش ایلنا، او بین مربیان لیگ برتری که حداقل 30 مسابقه (تعداد بازی یک فصل کامل) روی نیمکت تیمی نشسته باشند، صدرنشین بردهای پرگل است. فصل گذشته موتور تیم شفر از آخرین هفته نیم‌فصل اول راه افتاد. مسابقه‌ای که با سه گل، سپاهان را بدرقه کردند. هفته بعد از آن چهار گل به نفت آبادان زدند و بعد آن هم در خوزستان به استقلالِ جنوبی‌ها سه گل زدند. تیم شفر برای سه هفته انرژی‌اش را ذخیره کرد و پایانی توفانی در لیگ داشت. پارس‌جنوبی در آزادی چهار گل از استقلال دریافت کرد، بلایی که آبی‌ها با سه گل بر سر سپیدرود هم آوردند. بعد از علی کریمی، نوبت به سیروس پورموسوی رسید که مقابل استقلال تسلیم شود. فولاد در روزی که میزبان بود، چهار بار دروازه‌اش باز شد. سیاه‌جامگان و پیکان هم به ترتیب 4 و 3 گل از استقلال دریافت کرده بودند. بردهای پرگلی که باعث شد شفر آمار رویایی 9 برد با حداقلِ سه گل را در 22 بازی اول لیگ‌اش ثبت کند. استقلال در این فاصله در جام حذفی هم سه گل به نفت آبادان زده بود و در آسیا هم سه گل به ذوب‌آهن.

نفت آبادان نخستین تیمی بود که در این فصل، از استقلال بیشتر از دو گل خورد. اتفاقی که آبی‌ها را امیدوار کرده شروع بردهای توفانی‌شان باشد و مثل فصل گذشته، چند جشن باشکوه دیگر هم داشته باشند. شفر فعلا از این حیث آمار خوبی را در بین رقبای خود دارد. این بردهای پرگل برای استقلال روحیه بخش است.

انرژی ایران علی کریمی فولاد نفت آبادان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر