کد خبر: 698819 A

اختلاف ادامه دار سرمربی سابق استقلال با کاپیتان این تیم؛

سرمربی ذوب آهن در نشست خبری خود بین 4 گلر برتر فوتبال کشور جایی برای رحمتی قائل نشد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، منصوریان و رحمتی اگرچه مدت‌هاست در صحبت‌هایشان اسمی از یکدیگر نیاوردند ولی رفتارهایی از خود نشان داده‌اند که نشان از ادامه دار بودن اختلافشان دارد و ظاهراً قرار نیست این رابطه به این زودی‌ها حسنه شود.

منصوریان و رحمتی هم مدتی در دوران بازی خود همبازی بوده‌اند و هم در برهه‌ای به عنوان سرمربی - بازیکن در استقلال فعالیت مشترک داشتند که در انتهای این همکاری اختلافاتی میانشان به وجود آمد که تا امروز ادامه دار بوده است.

سرمربی حال حاضر ذوب‌آهن در روزهای پایانی حضورش در استقلال کاپیتان تیمش را نیمکت نشین کرد و به حسینی جوان بازی داد و حتی رحمتی مدتی از حضور در تمرینات منع شد، اتفاقی که دلیل آن هرگز برای فوتبالدوستان به طور واضح تشریح نشد.

بعد از آن بود که این دو نفر روی آنتن زنده برنامه نود صحبت‌هایی داشتند که این اختلاف را علنی کرد و چند روز بعد منصوریان از استقلال رفت تا دیگر شاهد دامنه‌های این اختلاف نباشیم.

چندی پیش رحمتی با انتشار پستی در صفحه شخصی خود روز مربی را به مربیان سابق و حال حاضرش تبریک گفت و تصویر آنها را کنار هم قرار داد ولی نه عکسی از منصوریان دیده شد و نه نامی از او در زیر پست به چشم می‌خورد. این در حالیست که رحمتی حتی از امیر قلعه‌نویی که مدتی با او هم به مشکلاتی خورده بود در این پست تشکر کرده بود. این رفتار رحمتی نشان از اختلاف با منصوریان و ناراحتی او از دست سرمربی سابقش داشت.

امروز در نشست خبری پیش از بازی ذوب آهن با پرسپولیس، منصوریان در پاسخ به سوالی در خصوص جدایی رشید مظاهری و علاقه به جذب سید حسین حسینی با تکذیب این خبر از مظاهری، حسینی، بیرانوند و امیر عابدزاده به عنوان 4 گلر برتر حال حاضر کشور نام برد و اسمی از رحمتی در جمع برترین‌ها به میان نیاورد تا طرفین در سانسور نام یکدیگر با هم برابر شوند.

منصوریان در حالی نامی از کاپیتان تیم سابقش در بین برترین‌های دروازه به میان نیاورد که رحمتی در حال حاضر با ثبت 8 کلین شیت به نام خود در این زمینه رکورددار فصل هجدهم بوده و به عبارتی طبق ارقام موجود حتی می‌تواند بهترین گلر لیگ تا اینجای کار لقب بگیرد.

به هر جهت جای شکرش باقی است که منصوریان و رحمتی اختلاف علنی در حال حاضر با یکدیگر ندارند و برای روشن‌تر شدن شکل و شمایل رابطه و میزان اختلاف این دو نفر باید منتظر بازی ذوب آهن - استقلال بود و اینکه این دو نفر را در یک قاب کنار هم خواهیم دید یا نه

علیرضا منصوریان لیگ برتر فوتبال سید مهدی رحمتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر