کد خبر: 698731 A

طبقه دوم ورزشگاه نقش جهان مقابل پرسپولیس بلیت فروشی نمی‌شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، ورزشگاه نقش جهان که سال‌ها در دست تعمیر و بازسازی بود و اجازه برگزاری بازی در آن وجود نداشت، 2 فصل قبل در نهایت به بهره‌برداری مجدد رسید و پس از حدود 10 سال مجدداً میزبان دیدارهای خانگی سپاهان شد ولی با این وجود در طول این 2 سال همواره صحبت از مشکلاتی در این ورزشگاه مطرح بوده و در حال تکمیل بوده که هنوز هم ظاهراً تکمیل نشده است.

در حال حاضر بحث آماده‌سازی طبقه دوم ورزشگاه مطرح شده است که هنوز آماده استفاده نیست و برخلاف وعده‌هایی که داده شده بود در دیدار حساس هفته جاری سپاهان مقابل پرسپولیس هم مورد استفاده قرار نخواهد گرفت.

اگرچه گفته می‌شد تلاش شبانه‌روزی برای رساندن طبقه دوم ورزشگاه و آماده شدنش برای بازی با پرسپولیس در حال انجام است ولی در نشست روز گذشته مسئولان باشگاه با شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی این اجازه داده نشد و با عنوان اینکه ممکن است ورود تماشاگران به طبقه دوم خطرناک و حادثه‌ساز باشد این مجوز داده نشد تا استفاده از ظرفیت کامل نقش جهان در این دیدار منتفی شود.

ورزشگاه نقش جهان یک ورزشگاه 75 هزار نفره است که 35 هزار نفر ظرفیت آن مربوط به طبقه دوم است و اگر قرار باشد تنها در طبقه اول پذیرای تماشاگران باشند تعداد افرادی که می‌توانند بازی را از نزدیک ببینند حداکثر 40 هزار نفر خواهد بود.

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر