کد خبر: 698685 A

رفتنم به لیست مازاد شایعه است

میثم تیموری هافبک استقلال بالاخره توانست در ورزشگاه آزادی برای تیمش به میدان برود.

به گزارش ایلنا، میثم تیموری هافبک استقلال بالاخره توانست در ورزشگاه آزادی برای تیمش به میدان برود. با تیموری در این‌باره و همچنین گریه‌های بعد از بازی و شرایط استقلال در 2 دیدار باقی‌مانده نیم‌فصل اول صحبت کردیم.

از عملکرد خودت در دیدار مقابل نفت آبادان راضی هستی؟

خدا را شکر خیلی دوست داشتم برای استقلال در ورزشگاه آزادی بازی کنم. بالاخره این افتخار نصیبم شد و توانستم برای تیم محبوبم در ورزشگاه آزادی به میدان بروم. درخصوص عملکردم من نباید توضیح بدهم بلکه دیگران باید در این باره اظهارنظر کنند.

بازی کردن برای استقلال سخت بود؟

در کل بازی کردن برای تیم‌های بزرگ سخت است چون دو ستاره دارد و انتظارات از آن زیاد است.

ولی خیلی‌ها معتقدند دو ستاره استقلال قدیمی است؟

برای ما و هواداران استقلال این دوستاره همیشه تازگی دارد و این مهم است که استقلال توانسته آن را کسب کند.

چرا بعد از بازی گریه کردی؟

اشک شوق بود. خیلی وقت بود بازی نکرده بودم و در طی این مدت فشار زیادی را تحمل کردم. خدا را شکر توانستم بالاخره برای تیم محبوبم بازی کنم. باید تلاش کنم تا این روند را ادامه بدهم.

در گذشته شایعاتی مبنی بر حضورت در لیست مازاد استقلال شنیده می‌شد؟

خودتان دارید می‌گویید شایعه. مگر می‌شود بازیکن در لیست مازاد باشد و مربی به او اعتقاد نداشته باشد اما بتواند به میدان برود. من تمام تمرکزم را روی موفقیت استقلال گذاشته‌ام و تلاش می‌کنم تا حضورم را در ترکیب ثابت به اثبات برسانم.

کار کردن با شفر چطور است؟

عالی است. او هم از لحاظ روحی و روانی خوب است و هم شخصیت بالایی دارد. همه دوست دارند با او کار کنند. من هم در این مدت چیزهای زیادی از او یاد گرفتم.

فکر می‌کنید در 2 بازی آینده چه نتایجی کسب کنید؟

در هر 2 بازی محکوم به برد هستیم و مطمئن باشید اگر بتوانیم در این دو بازی به پیروزی برسیم در پایان نیم فصل جزو 3 تیم بالای جدول خواهیم بود.

بعد از اینکه بازی کردی مربیان چه صحبتی با تو انجام دادند؟

همه آمدند و با من صحبت کردند. آنها می‌دانستند شرایطم چطور است بخصوص مهدی رحمتی که خیلی به من دلگرمی داد حتی حاجیلو و پسر شفر هم پیش من آمدند.

ماجرای طلبت از پارس‌جم به کجا رسید؟

پنجاه درصد از پول فصل گذشته‌ام باقی مانده. پول جراحی را خودم پرداختم درحالی که به من قول داده بودند آن را پرداخت کنند.

به تیم ملی هم فکر می‌کنی؟

هر بازیکنی دوست دارد به تیم ملی دعوت شود. می‌دانم آن‌قدر باید خوب کار کنم تا به تیم ملی دعوت شوم اما ابتدا باید در استقلال آن‌قدر خوب بازی کنم تا جایگاهی را به دست بیاورم.

استقلال میثم تیموری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر