کد خبر: 698580 A

دیدار دو تیم تراکتورسازی و فولاد به روز دیگری موکول شد.

به گزارش ایلنا، طبق برنامه قبلی سازمان لیگ قرار بود تیم تراکتورسازی روز پنج‌شنبه هفته جاری در آخرین بازی دور رفت خود در استادیوم یادگار امام باشد، اما زمان برگزاری این مسابقه با درخواست باشگاه تبریزی در روز جمعه برگزار می‌شود.

برگزاری بازی تیم‌های تراکتورسازی و فولاد خوزستان در روز پنج‌شنبه با اعتراض بسیاری از هواداران تراکتورسازی همراه بود چراکه آنها اعتقاد داشتند که بازی تیم‌شان باید در روز تعطیل انجام شود تا آنها بتوانند حضور پُر شورتری در ورزشگاه یادگار امام تبریز داشته باشند و تراکتور نیز با بهره‌مندی از آنها به روند خوب خود ادامه داده و نیم‌فصل را با پیروزی تمام کند.

پس از مکاتبات باشگاه تراکتورسازی با سازمان لیگ، زمان بازی این تیم برابر فولاد خوزستان تغییر کرد تا هواداران تراکتور بتوانند در روز جمعه با فراغ بال بیشتری در استادیوم یادگار امام حضور یافته و بازی تیم محبوب‌شان را تماشا کنند.

علیرضا اسدی، مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی هم یکشنبه شب در برنامه موج فوتبال شبکه سهند با تایید تعویق ۲۴ ساعته دیدار این تیم برابر فولاد اظهار کرد: «مکاتباتی در این مورد داشتیم که درخواست باشگاه تراکتور برای تغییر زمان بازی مورد موافقت قرار گرفته است.»

 

تراکتورسازی تبریز فولاد خوزستان لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر