کد خبر: 698501 A

پرسپولیس در شرایطی سه بازی دیگر تا پایان محرومیت نقل و انتقالاتی فاصله دارد که اکنون در تقابل با حریفان جدی خود در راه تکرار قهرمانی، بزرگترین چالش را در سمت راست دفاعی می‌بیند.

به گزارش ایلنا، بعد از مصدومیت حسین ماهینی، شجاع خلیل‌زاده به دفاع راست منتقل شد و چند بازی را در این پست غیرتخصصی گذراند اما مصدومیت محمد انصاری پروفسور را مجبور کرد که شجاع را به دفاع میانی برگرداند و سیامک نعمتی مدافع راست شد.

حالا که نعمتی هم آسیب دیده و تا نیم‌فصل شرایط بازی ندارد، آقای سرمربی آدام همتی را جایگزینش کرد و در بازی با ماشین‌سازی او را به میدان فرستاد که خوب کار نکرد و حالا که قرمزها تا پایان نیم‌فصل اول سه بازی دشوار مقابل ذوب‌آهن، سپاهان و پارس‌جنوبی در پیش دارند، باید فکری به حال این پست حساس کنند.

در حال حاضر تنها مدافع راست تخصصی پرسپولیس شاهین عباسیان است اما تا امروز حتی یک دقیقه هم به میدان نرفته و برانکو هنوز به او اعتماد نکرده است. البته با بازگشت احتمالی شایان مصلح به ترکیب در بازی مقابل ذوب‌آهن، آقای سرمربی محسن ربیع‌خواه را هم به‌عنوان یک گزینه برای دفاع راست در اختیار خواهد داشت که البته باید ببینیم برای سه مسابقه پیش‌رو به این بازیکن اعتماد می‌کند یا دوباره از همتی استفاده خواهد کرد.

بازی پرسپولیس نگرانی برانکو پایانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر