کد خبر: 698031 A

سرمربی تیم ملی ترجیح داد بدون توجه به خداحافظی کاپیتان سابق تیمش، باز به کنایه علیه منتقدان ذهنی‌اش بپردازد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سیدجلال حسینی که طی هفت سال حضور کارلوس کی روش جایگاه ویژه‌ای در لیست این سرمربی داشت، پیش از جام جهانی از جمع نفرات او خط خورد تا شانس تجربه دومین جام جهانی‌اش را به دست نیاورد.

سیدجلال حسینی بعد از ناامیدی بابت بازگشت به تیم ملی در آستانه جام ملت‌های آسیا، ترجیح داد در این موقعیت حساس و برای کم کردن فشار هواداران پرسپولیس روی تیم ملی بابت عدم دعوت خودش به اردوی تیم ملی، پیام خداحافظی رسمی‌اش را اعلام کند. 

در این بین در حالی که به نظر می‌رسید کارلوس کی روش بابت این موضوع واکنش داشته باشد، مرد پرتغالی و پروازی نیمکت تیم ملی که بعد از دیدار تدارکاتی اخیر تیم ملی بار دیگر در تهران حاضر نشده، با انتشار پستی و اشاره به حضور مجدد ایران در رنکینگ اول تیم‌های آسیایی و کنایه به منتقدانش هیچ اشاره‌ای به خداحافظی سیدجلال حسینی نداشته است.

کی روش در این پست اینستاگرامی نوشته است: تیم ملی ایران در جایگاه بیست و نهم رنکینگ فیفا قرار گرفته و همچنان بهترین تیم آسیا است. با وجود همه مشکلات و حملات برنامه‌ریزی‌شده، برای حفظ این جایگاه رفیع در آسیا تلاش می‌کنیم!

با این حال فوتبالدوستان ایرانی امیدوارند کارلوس کی روش بنا بر حضور چند ساله فوتبال ایران در رنکینگ اول آسیا در جام ملت‌ها نیز موفق شود جام قهرمانی را از آن خود کند تا نشان دهد شایستگی برتری نسبت به دیگر تیم‌های آسیایی که در مقطع فیفا دی برخلاف برنامه ریزی کی روش و جدال با تیم‌های گمنام، رقابت با تیم‌های مطرح را در دستور کار دارند، دارد.

کارلوس کی روش سیدجلال حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر