کد خبر: 697982 A

استوکس در اختیار باشگاه است

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز از شکست طلسم شکست ناپذیری پارس جنوبی در بازی‌های خانگی خوشحال است.

به گزارش ایلنا، محمد تقوی در نشست خبری پس از برتری شاگردانش مقابل پارس جنوبی جم گفت: خیلی خوشبختم که بازیکنانم باور دارند که می‌توانند ببرند. بازیکنی که یک هفته در ترکیب تیم بوده، در هتل متوجه شدیم که نمی‌تواند بازی کند. 

سرمربی تراکتور در ادامه افزود: خوشبختانه همه بازیکنانم بزرگ هستند و نشان دادند که می‌توانند هر تیمی را شکست بدهند، حتی تیمی که در خانه خود شکست نخورده بود.

تقوی با بیان اینکه برخی‌ها گفتند من کری خوانده‌ام، در صورتی که من اصلاً کری نمی‌خوانم و گفتم که می‌خواهیم طلسم نباختن پارس جنوبی را بشکنیم، تصریح کرد: پارس جنوبی یکی از تیم‌های خوب لیگ است و با کنترل توپ توانستیم مقابل این تیم به هدف‌مان برسیم.

تقوی در واکنش به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه تیم متول تراکتورسازی تیم بی‌بضاعت پارس جنوبی را شکست داد، خاطرنشان کرد: متأسفم که به تیم‌تان بی‌بضاعت می‌گویید. پارس جنوبی تیم خوبی دارد و بدانید پول برد نمی‌آورد.

وی درخصوص جو ورزشگاه تختی جم نیز  بیان داشت: بسیار عالی بود. اگر چه انتظار داشتم ورزشگاه پر شود، اما چون بازی اول هفته بود، نبود تماشاگر طبیعی بود.

تقوی در خاتمه درباره داوری دیدار پارس جنوبی جم - تراکتورسازی  اظهار داشت: داور هیچ وقت بد نیست. شاید در جریان بازی، مربی به خاطر هیجان، اعتراض کند که طبیعی است، اما من هیچ وقت اعتراض نمی‌کنم.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه تراکتورسازی با وجود داشتن مهره‌های زیاد، نتوانست بازی شناوری انجام دهد، گفت: شناور یا غیرشناور ما بردیم.

تراکتورسازی تبریز محمد تقوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر