کد خبر: 697733 A

افشین قطبی تقابل های جذابی را در لیگ برتر خواهد داشت.

به گزارش ایلنا، افشین قطبی تا ساعتی دیگر به اهواز می رسد تا در میان استقبال هواداران تیم سرخپوش اهوازی قرارداد خود را با تیم فولاد به امضا برساند.

قطبی در این فصل باید ماموریت سختی را به پایان برساند. او با 42 برد، 21 مساوی و 18 باخت دوباره به ایران آمده است. بعد از قهرمانی با پرسپولیس در لیگ و همچنین ناکامی با این تیم در فصل دوم حضورش به تیم ملی رفت و در مرحله یک چهارم نهایی به کره جنوبی باخت. اما حالا وظیفه او بالا کشیدن فولاد در جدول رده بندی است. او در این راه تقابل های جذابی را باید مقابل بزرگان فوتبال ایران داشته باشد.

قطبی برانکو:

اولین دوئل جذاب افشین مقابل پروفسور خواهد بود. هفته دوم دور برگشت و پاگشای امپراطور جلوی چشم هواداران فولاد که قطعا حساسیت های فراوانی را در پی خواهد داشت. قطبی و برانکو هر دو سابقه سرمربی گری تیم ملی را دارند و حالا افشین باید به مصاف تیم سابق و محبوبش برود.

قطبی نکونام:

هنوز آن مصاحبه معروف جواد بعد از بازی با کره و حذف تیم ملی در یادها مانده است. او گفت قطبی نتوانسته از بازیکنان خوب بازی بگیرد و بین نیمه بازی با کره جنوبی هم بی ادبی کرده است. حال باید دید در جدال نساجی و فولاد چه اتفاقی بین این دو نفر رخ می دهد.

قطبی کریمی:

اردوی اتریش تیم ملی را هم در زمان افشین قطبی خیلی از فوتبالدوستان به یاد دارند. وقتی که کریمی به کمپ ایراد گرفت و وجود گاو و حشرات را تایید کرد و همین مساله باعث شد تا بین قطبی و کریمی شکراب شود و دیگر آنها را در کنار هم نبینیم. در سپیدرود حضور حسین کعبی هم می تواند جنجالی شود. قطبی یکی از نفراتی بود که با حسین کعبی به مشکل خورد و به خاطر داستان بازوبند دیگر او را دعوت نکرد.

قطبی قلعه نویی:

دو سرمربی تیم ملی که در دو برهه متفاوت و دو جام ملت های پی در پی در جام ملت ها هدایت تیم ملی را به عهده داشتند و دست بر قضا قلعه نویی جزو حامیان قطبی بود. قلعه نویی در مصاحبه ای اعلام کرد به قطبی در زمان حضورش خیانت شد. هر دو نفر در جام ملت های آسیا به کره جنوبی باختند و در یک چهارم نهایی حذف شدند.

قطبی مرزبان:

دوستان سابق که بعد مدتی رابطه شان شکراب شد و قطبی در فصل دوم حضورش در پرسپولیس دیگر از مرزبان استفاده نکرد. خیلی ها یکی از دلایل ناکامی قطبی را در فصل دوم، نداشتن یک دستیار مثل مرزبان قلمداد می کنند. مرزبان گفت که با قطبی اختلافات زیادی داشته و اصولا خودش نفر دوم خوبی نیست. باید دید جدال جنوبی فولاد و نفت مسجد سلیمان با چه نتیجه ای تمام می شود.

قطبی دایی:

قرار بود افشین قطبی بعد از امیر قلعه نویی سرمربی تیم ملی ایران شود اما در نهایت علی دایی این سمت را به عهده گرفت. بعدها مصاحبه ای از جانب قطبی منتشر شد که به دایی کنایه زده بود اما خود قطبی آن را تکذیب کرد. سرانجام اما افشین بعد از بازی با عربستان به جای علی دایی نفر اول کادر فنی شد اما نتوانست به موفقیت برسد و تیم ملی را به جام جهانی برساند.

افشین قطبی پرسپولیس علی دایی علی کریمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر