کد خبر: 697719 A

مطمئن باشید نفت مسجدسلیمان از ته جدول جدا خواهد شد

مرزبان درباره اینکه افشین قطبی دوباره بعد از سال‌ها برای مربیگری به ایران خواهد آمد بیان داشت: آرزوی قلبی من این است که همه تیم‌ها موفق باشند. قطبی تجربیات خوبی دارد و توانست در اولین تجربه مربیگری‌اش در ایران با پرسپولیس عنوان قهرمانی را کسب کند.

علیرضا مرزبان سرمربی نفت مسجدسلیمان در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص نتایج خوب این تیم در چهار هفته اخیر اظهار داشت: کیفیت کاری تیم ما بسیار خوب است و به گواه مربیان حریف تیم نفت مسجدسلیمان عملکرد خوبی در زمین دارد.

وی ادامه داد: مهم‌ترین مسئله در تیم ما این است که بچه‌ها توانسته‌اند آرامش تیمی خود را در این چند هفته حفظ کرده و با تمرکز بالا در زمین ظاهر شوند.

سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان افزود: ما تک‌تک روی هر بازیکن کار انجام دادیم و اعتقاد قلبی داشتیم این تیم موفق خواهد شد و مطمئن باشید نفت مسجدسلیمان از ته جدول جدا خواهد شد.

مرزبان درباره اینکه آیا در نیم فصل بازیکن جدید جذب خواهد کرد یا خیر خاطرنشان کرد: بستگی به مدیریت باشگاه دارد. باید ببینیم در این امر مهم چقدر به ما کمک خواهد کرد اما چیزی که گفتنی است، تیم نیاز به تقویت دارد.

وی درباره اینکه افشین قطبی دوباره بعد از سال‌ها برای مربیگری به ایران خواهد آمد بیان داشت: آرزوی قلبی من این است که همه تیم‌ها موفق باشند. قطبی تجربیات خوبی دارد و توانست در اولین تجربه مربیگری‌اش در ایران با پرسپولیس عنوان قهرمانی را کسب کند.

مرزبان در خصوص اینکه آیا بعد از رفتن قطبی از ایران با وی در تماس بوده یا خیر گفت: با هم در ارتباط نبودیم. هیچ دلخوری‌ای هم از وی ندارم. من 11 سال در ایران مربیگری کردم و کارم را بلد هستم. با قطبی مشکل فنی داشتیم نه شخصیتی. آن تیم پرسپولیس را من آماده کرده بودم و ایشان در فاصله 3 روز مانده به بازی ها تیم را تحویل گرفت. تیم خیلی قدرتمندی داشتیم و توانست قهرمان شود. سال دوم حضورش در پرسپولیس از نظر بازیکن شرایط بهتری داشت اما نتیجه نگرفت اما در قهرمانی سال اول همانقدر که حبیب کاشانی، حمید استیلی نقش داشت نباید نقش او را کمرنگ کنیم.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در خصوص وضعیت میداوودی گفت: میلاد در بازی آخر برای ما دقایقی بازی کرد. او کنار تیم حضور دارد و به ما کمک می کند. مطمئن هستم میداوودی روزی مربی بزرگی خواهد شد چون در تیم‌های بزرگی کار کرده و تجربه زیادی دارد.

 

نفت مسجدسلیمان علیرضا مرزبان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر