کد خبر: 697645 A

کمک‌های فغانی اشتباهات زیادی داشتند

مهاجم تیم نساجی مازندران می‌گوید عملکرد کمک داوران همراه علیرضا فغانی در بازی برابر سپیدرود رشت در نتیجه نهایی تاثیرگذار بود.

به گزارش ایلنا، دربی شمالی‌ها با تساوی دو - دو به پایان رسید تا تیم‌های نساجی و سپیدرود امتیازات را تقسیم کنند. در این مسابقه پربرخورد و پرحاشیه کادر فنی و بازیکنان نساجی به شدت از نحوه داوری ناراحت بودند که واکنش هم نشان دادند. اما در این دیدار محمدمهدی نظری به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمد و برای دومین بار توانست تعویض طلایی نکونام شود. در این رابطه با او گفتگویی انجام دادیم که دچار مصدومیت شدید هم شده است.

تعویض طلایی خوبی برای نکونام هستی؟

 آمار این‌طور می‌گوید چون من هر بازی یار تعویضی به میدان آمدم یا گل زدم یا پاس گل دادم یا اینکه پنالتی گرفتم.

آمار گلزنی‌ات چطور است؟

دو گل به ثمر رساندم و بقیه آمارم را هم که گفتم.

دوست داری یار تعویضی بیایی و گل بزنی یا اینکه فیکس بازی کنی؟

من این فصل فقط یک دیدار فیکس بازی کردم و بقیه بازی‌ها را با ذخیره به میدان رفتم یا اینکه اصلا بازی نکردم. بازی کردن من به عنوان یار اصلی به نظر کادر فنی بستگی دارد و آقاجواد (نکونام) می‌داند که چطور بازی‌ام دهد. او بازیکن بزرگی بوده که بهتر از همه می‌داند به چه کسی میدان دهد. گرچه خود من فیکس بازی کردن را دوست دارم و فکر می‌کنم در ترکیب اصلی باشم مفیدتر کار خواهم کرد.

با اینکه فغانی داور بود ولی باز هم شاهد یک سری اتفاقات داوری بودیم.

خود آقای فغانی داوری خوبی انجام داد هرچند فکر می‌کنم روی خطای پنالتی می‌توانست پنالتی نگیرد. اما کمک‌های آقای فغانی خیلی اشتباه داشتند که دو تا تک به تک ما را آفساید گرفتند و باعث تشنج مسابقه شدند. من خودم کنار زمین دیدم که هیچ یک از این آفسایدهایی که گرفتند، آفساید نبود و کاملا اشتباه کردند. این اشتباهات مربوط به یک مسابقه نبود و بارها از داوری‌ها ضرر کردیم که دیگر کسی تحمل آن را ندارد. در بازی با سپاهان پنالتی عجیب و غریب برای حریف گرفته شد که اوج اشتباه داوری بود و دیگر بازی‌ها نیز چنین مشکلاتی را داشتیم و همیشه متضرر شدیم.

خیلی‌ها از نساجی توقع زیادی ندارند و تنها توقع ماندن در لیگ است. آیا خود شما توقع بیشتر از این دارید؟

باور کنید همین الان تیم ما باید حداقل در رده هفتم جدول قرار می‌گرفت. من خیلی نمی‌خواهم در مورد داوری‌ها صحبت کنم ولی اگر کمترین اشتباهات داوری را بخواهم بگویم حداقل باید چهار امتیاز به ما می‌دادند. اگر همین چهار امتیاز را به ما می‌دادند الان 17 امتیاز داشتیم. در هرحال تیم ما با اینکه از داوری‌ها کلی ضرر دیده ولی شک نکنید هدف‌مان تک رقمی شدن است.

بازی با سپیدرود را بدشانسی آوردید که حریف چمن مصنوعی باز بود که توانست نتیجه را تغییر دهد؟

ما باید قبل از گل تساوی سپیدرود،‌ به این تیم حداقل دو گل دیگر می‌زدیم تا کار را تمام کنیم. آن‌قدر نزدیم تا گل مساوی را دریافت کنیم. البته سپیدرود در چند صحنه خوب بازی کرد و به خواسته‌اش رسید و بعد به دنبال حفظ نتیجه بود که خدا را شکر ما اجازه ندادیم آنها با برد از زمین خارج شوند. در مورد نوع بازی سپیدرود هم باید بگویم کاملا حق با شماست و اگر این تیم به چمن مصنوعی عادت نداشت، قطعا حریف ما نمی‌شد. گرچه خود ما هم از این چمن رضایت نداریم و خارج از خانه بهتر بازی می‌کنیم.

داستان مصدومیتت چه بود؟

اتفاقا همین چمن مصنوعی باعث شد مصدومیتم شدید شود. در یک صحنه فکر می‌کنم با میلاد شیخ سلیمانی بلند شدم سر بزنم که با کتف به زمین برگشتم که اگر چمن مصنوعی نبود شاید مصدومیتم شدید نمی‌شد.

مشخص شده که تا کی باید بیرون باشی و بازی نکنی؟

تازه عکس گرفتم که باید جوابش را بگیرم تا مشخص شود چه مدت باید بیرون بمانم و فیزیوتراپی کنم.

شاید مثل کمال کامیابی‌نیا باشد و کتفت دررفته باشد؟

قطعا دررفتگی نیست و مشکل جدی است. درد کتفم خیلی زیاد است که بعید می‌دانم به بازی با پیکان برسم و باید فکر نیم‌فصل دوم باشم.

قبول داری کار سختی در نیم‌فصل دوم دارید؟

کار سختی داریم ولی ترسی از این سختی نداریم و مبارزه می‌کنیم تا سهیه مازندران را حفظ کنیم.

نساجی مازندران محمدمهدی نظری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر