کد خبر: 697551 A

رئال مادرید پیش از آنکه مقابل رم به میدان برود از صعودش به مرحله بعد لیگ قهرمانان مطمئن بود. با این حال برای این به میدان رفتند که اول شدن خود را قطعی کنند.

به گزارش ایلنا،  سانتیاگو سولاری در این مسابقه، نام ایسکو را از فهرست تیم خارج کرد و همین باعث تعجب بسیاری شد. او بعدتر از تصمیم خود دفاع کرد و گفت که شرایط به ترتیبی بوده که باید ایسکو را کنار می‌گذاشته است: «برخی تصمیم‌های خاص برای لحظات خاص است. ما تصمیمات را می‌گیریم و این تصمیمات همیشه ورزشی هستند، به جز موارد نادر که البته این تصمیم هم جزو آن موارد نیست. ما اینجاییم که همه تلاش خود را انجام بدهیم و اینکه چه بازیکنی در ترکیب قرار می‌گیرد و چه بازیکنی نیمکت‌نشین می‌شود مساله‌ای سطحی و کاملا بی‌مورد است.»

مارکوس یورنته در این بازی در ترکیب ثابت قرار گرفت و نمایش او در پایتخت ایتالیا خوب بود و این سوال مطرح شد که او چرا در مقابل ایبار در ترکیب ثابت قرار نگرفت.

سولاری گفت: «آن هم یک تصمیم دیگر بود. ما اینجا آمده‌ایم که تصمیم بگیریم. گاهی تصمیم‌های ما درست است و گاهی هم اشتباه می‌کنیم. اینکه بعد از بازی اوضاع را تحلیل کنید خیلی ساده است. من از عملکرد یورنته خیلی راضی هستم. او بسیار باانضباط است و خیلی هم سخت تلاش کرده است. ما همه برای او خیلی خوشحالیم.»

رئال مادرید با پیروزی دو بر صفر مقابل رم صدرنشینی خود را در گروه قطعی کرد و در دور بعدی در سید یک قرار خواهد گرفت.

ایتالیا بازی پایتخت رئال مادرید لیگ قهرمانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر